Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tucker Carlson műsorvezető...

Tucker Carlson műsorvezető nevét ismerte már azelőtt itt valaki, hogy eljött erre a MCC-rendezvényre? Ha igen, milyen benyomásod volt róla?

Figyelt kérdés
Én nem ismertem korábban, de a Fox TV meghatározó személyiségeként reklámozták. Ő amúgy mértékadónak számít a tengerentúlon? S valóban üldözik őt meggyőződéses konzervatív felfogása miatt?
2021. aug. 8. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én YouTube-on néztem hébe-hóba a műsorát eddig is.
2021. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

#1 vagyok.


Igen, mértékadó, mert a műsora az egyik legnézettebb Amerikában.


Azt nem mondanám, hogy nagyon üldözik, de a liberálisok utálják, mert nagyon szókimondó, és bizony sokszor ellentézes dolgokat fogalmaz meg a liberális mainstreammel.

2021. aug. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanulás céljából szoktam nézni külföldi híreket, így már korábban is láttam. Úgy tudom elég nagy névnek számít
2021. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Én is ismertem. Teljesen realista a mai mainstream elmebajjal kapcsolatban, a kritikái teljesen jogosak.
2021. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%
Ismertem, elég nagy név Amerikában, kb. Bayer megfelelője, csak szolidabb a stílusa.
2021. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha amerikai tv-t nézek, inkább a fox-ot, mint a cnn-t
2021. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A rendezvényről nem tudok semmit de igen ismerem. Bár se őt se a kollégáit akik a Fox News-nál dolgoznak nem követem de követek más amerikai konzervatív politikai kommentátorokat akik személyesen ismerik Carlsont és mind dícsérik az embert, pozitív emlékekkel mesélnek róla.
2021. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

2-3 éve hallgatom néha. A Fox többi emberéről nem tudom mennyire hihetőek de ő előtte le a kalappal. Tavaly a "többnyire békés tüntetések" alatt is az összes csatorna közül egyedül az ő műsorában lehetett hallani hogy valójában mi folyt odaát. És javára szóljon még hogy novemberben se ugrott egyből arra hogy "csalás történt" hanem (aakkor még a sok dislike ellenére is) azt mondta várjuk meg mi lesz még az újraszámolásokból meg a Legfelsőbb Bíróságon hogy döntenek majd. Hajlandó mindkét oldalt kritizálni ha kell. Ő jelenleg a leghitelesebb kommentátor Amerikában és ezt rengeteg amerikai is tudja.

Az pedig nemzetközileg hatalmas dolog hogy nyíltan felszólalt Orbán mellett (és én nem vagyok egy Orbán-fan). A CNN, MSNBC stb. is (akik sereghajtók Tucker műsora mögött) csak akkor találták meg hirtelen Magyarországot a térképen amikor kiderült hogy Tucker odarepül.

2021. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta követem az amerikai jobboldali média figuráit, köztük Tucker Carlsont is. Nem nevezném meggyőződéses konzervatívnak egyébként, Tuckernek időnként változik a mondanivalója, az éppen aktuális trendek jegyében. 2016 előtt inkább mondtam volna amerikai értelemben vett klasszikus konzervatívnak, de Trump elnöksége alatt kicsit ő is átment ebbe a populista irányba, ami épp akkor népszerű volt az amcsi jobboldalon.


Szimpatikus figura, jó a beszélőkéje. Mértékadó annyiban, hogy a legnézettebb jobboldali tévén (Fox) a legnézettebb műsor (Tucker Carlson Tonight) az övé.

2021. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!