Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország a Szovjetunió...

Oroszország a Szovjetunió felbomlását követően miért lett ilyen gyenge, szuperhatalmi státuszát hogy vesztette el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gazdaságilag összeroppant, de eleve, hogy nem látták, hogy a tervgazdaság rossz? A Kínaiak is észrevették és megreformálták a rendszert annak ellenére, hogy diktatúra van náluk. Nem látták, hogy a nyugat a kapitalizmus által mit tud elérni, áltatták magukat? Egyáltalán, hogy hihették, hogy egyenlőséget teremtenek a kommunizmussal, ha a vezetők maguk is luxusban éltek? Nem paradox? Persze nem szeretném, hogy Oroszország erős legyen, hiszen az Magyaroszágnak nem érdeke. Egyszerűen csak objektíven szeretném az okokat tudni. Előre is kösz.
2010. aug. 31. 10:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:28


Hol voltál eddig? Szerintem még a "Gyerekvállalás, nevelés" témakörbe is bejársz antijobbikos hozzászólásokat irkálni. Nem értem, miért nem tudsz leszakadni róla. Ennek a kérdésnek semmi köze hozzá.

2010. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Ezt saját vizsgálataid alapján döntötted el, vagy a Jobbik.hu-ról és a Kurucból tájékozódsz?"


A személyeskedés és a hőbörgés helyett inkább nézz utána...

2010. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!