Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mennyire igaz, hogy Anglia...

Mennyire igaz, hogy Anglia egy putri ország Németországhoz képest? Érdemes németül megtanulni?

Figyelt kérdés

Azok az ismerőseim akik több országban éltek és dolgoztak már azt mondják, hogy Anglia jóval lepusztultabb és élhetetlenebb mint Németország. És hogy ezért megéri németül is megtanulni.

Szerintetek?



2021. szept. 24. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha azt mondjuk, hogy érdemes megtanulni németül akkor megtanulsz és kiköltözöl? :D
2021. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Mind a két ország putri, én olaszul tanulnékma helyedben, szerintem az egyik legjobb ország jelenleg európában, mondom ezt úgy, hogy a mediterrán éghajlatot nem is szeretem.
2021. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Németül biztosan érdemes hiszen azzal svájcban és labancföldön is elboldogulsz.mondjuk az angollal is mehetsz mindenhová a világban,nem muszáj a brit szigeteken leragadni.szóval tényleg attól függ hogy mihez akarsz kezdeni és hol..
2021. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 hypno ***** válasza:
100%

Angol, német, spanyol, francia, kínai.


Ezt az ötöt tanuld meg és oda mész ahova akarsz, mindenhol megértenek.

2021. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 japán kivétel, ott jó eséllyel nem értenek meg a felsorolt nyelvek ellenére.
2021. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Németország éghajlatilag és kulturálisan is közelebb áll hozzánk, mint Anglia, szóval lehet otthonosabban éreznéd magad ott.

Németül megtanulni mindenképp érdemes, még ha Magyarországon akarsz is élni.

2021. szept. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Annyira azért nem. Bár Anglia ódonabb és távolabb áll a Magyarorszagon megszokott kulturális világtól ezért kevésbé tűnhet jónak. De ez nem egyenlő a putrisággal.
2021. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Bajor területen éltem, nem kell az ilyen kamu meséket elhinni. Köpedelem volt néhol ahogy kinézett. Nem csak szegényebb részen voltam, müncheni reptér is sokszor tele volt szemetelve nagyon durván. Nem, nem a turisták, mert ez akkor volt mikor nem is nagyon voltak repülőjáratok.

Totál tele volt szemetelve, kb. mindenhol orvosi maszkok voltak szét dobálva, stb.

2021. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Én éppen ezt csinálom.
2022. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak a mongol!
2023. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!