Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Igaza van e a hölgynek a...

Igaza van e a hölgynek a plakátokkal kapcsolatban amikor undorító propagandának nevezi és letépi őket?

Figyelt kérdés

[link]


A videóban fellelhető plakátok, a teljesség igénye nélkül:

[link]

[link]

[link]

[link]

Az ilyen plakátoknak valóban a metrón a helye?



2021. szept. 26. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nincs helye a metróban szerintem, ugyanakkor ez sem jogosít fel senkit önbíráskodásra. Ha zavarja nézzen félre, forduljon el, esetleg tegyen panaszt.
2021. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg eléggé ízléstelen reklám. Ugyanakkor itthon is akadnak undi reklámok "társ" keresőktől, csak azok heterok.
2021. szept. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon minden plakátot le lehetne tépni, mert mindegyiknél van olyan, ahol felháborodnak rajta.
2021. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
A Metro egy közösségi közlekedés, ahol minden korosztály utazik, erre se a se az antiliberálisok gyerekek nem akarnak ezzel találkozni. Bár teljesen mindegy már mert a fősodratú gyerekcsatornák is tele vannak ilyen utaládokkal. (Tudom, mert hallom, mikor ez a mese témája…
2021. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hypno ***** válasza:
88%
Letépi - vagyis feljogosítva érzi magát hogy rongálja a másét -, az egy dolog, de miért szórja szét a szemetet amit csinált?
2021. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt még megértem, hogy valakinek nem tetszik valami. Engem is elég sok minden felháborít, például az, hogy a munkahelyemen a WC-ben egy rohadt ablak sincs, és emiatt a cigifüsttől bent meg lehet fulladni, de annyira mégsem tud felhúzni, hogy én miatta elkezdjek rongálni, gyűlölködni. Ott valami komoly probléma áll a háttérben, ami a nőben van, hogy nem képes az indulatait kontrollálni. Látszik a fején, hogy mindjárt elrobban. Ha egy plakát képes ezt előhozni egy emberből, akkor nagyon sötétnek látom a világunkat.
2021. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fero89 ***** válasza:
Miért ne lenne helye a metrón, pontosan mi is a kifogásolható ezekben a plakátokban? Jó mondjuk a nyelves eléggé undi.
2021. okt. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!