Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Bill Gates és társai mikor...

Bill Gates és társai mikor kezdik azt a bizonyos népességcsökkentést, amit már egy pár éve emlegetnek?

Figyelt kérdés

Van egy olyan interjú Bill Gates-cel (mindjárt megkeresem), amiben azt mondja Gates, hogy azért lesz ez az évtized a vakcináké, mert velük szépen le lehet redukálni az emberek számát 2030-ig...

Szóval, van legfeljebb 8 évünk?



2021. szept. 27. 13:50
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%

#50

Milyen gyógyszereket osztanak ott a sterilizalasra? Nem valami hatékony akkor.

Most arról volt szó, hogy mi a konteo és mi nem. Egyesek szerint az oltas sterilizal. Meddővé tesz stb. Erre vonatkozott a kérdésem. Ha "ők" akikről nem beszélünk népesség szabályozásra használják a vakcinakat (konteó ami majd beigazolodik?) Miert ott oltanak keveset ahol sok a születés. Olcsó munkaero? Jaj, értem már! Tehát megmarad pár ezer gazdag, és mindehol máshol vissza vezetik a rabszolgaságot. Áhá! Szóval ez a terv. 🤦 hogy nem jöttem rá?! Szuperül működő szép új világ?


Amint írtam, a tudomány olyan dolog, ahol az újabb és újabb információk megismerésével változhat a tudás, az ismeret, a vélemény. Miert ne valtozhatna a who-é is? Nem istenek hogy mindent tudjanak. Senki sem az. Se anyukád, se a tanárok, se az orvosod, se a haverod, se a szomszedod. Senki.

Majd talán a 30.szazadban elérjuk ezt a szintet, hogy a jövőbe látunk.

Lehet, hogy 50 év múlva már rohognenk a mostani tudományos techikakon.

Addig kénytelenek vagyunk a mostani eszkozokkel a jelenlegi tudás alapján "megfigyelni" vizsgálódni és véleményt mondani. Mindig van új információ, ami miatt ez változhat. Ezt nevezik tudománynak. Sok száz éve is annak hívták, mégis rengeteget változott, fejlődött és változtak az ismeretek is. Most is ez történik. Semmi egyéb.

2021. nov. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!