Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Anglia tényleg az anarchia...

Anglia tényleg az anarchia felé tart?

Figyelt kérdés
Egyre több kaotikus beszámolót látni, főleg a közmédián az UK-ban uralkodó káoszról. Akik ott élnek, mit vesznek észre ebből? Tényleg ilyen súlyos a helyzet?

2021. okt. 4. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Engedélyezni kéne azoknak a C kategóriás jogsisoknak a vezetést, akiknek nem lett megújítva a jogsijuk és megoldva a probléma.
2021. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg elég kaotikus a helyzet, évek teltek el és nem rendezték az import - export kérdését se.

Jelenleg benzint vadászni kell, dízel még akad, de szállítmányozás megint akad, mert rengeteg nyugati sofőr volt.

Jelenleg nem sok hiányzik hogy a királyság tartományokra szakadjon.

Észak írek és skótok vissza jönnének, anglia még tartja magát, welsz pedig talán ahol eddig legkevésbé érezhető.

2021. okt. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lejárt C és C+E kategóriás jogosítványoknak meghosszabbították az érvényességét, mégsem oldott meg semmit. A brit ritka kivétellel nem fog elmenni sofőrnek, annyira rosszak ott a körülmények.
2021. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3Ezt hol olvastad?
2021. okt. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég sofőr, a média pedig pánikoltat. A többi csupán ennek a tünete.
2021. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, most csak az adr igazolványok hosszabbítását találtam meg, de mintha a jogosítványnál is lett volna hosszabbítás, remélem, nem néztem el. Ettől függetlenül több brit szakértőtől is azt hallottam, hogy a briteknek nem vonzó a teherautó sofőr karrier.
2021. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nincsen, ne nézzél közmédiát.
2021. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, anarchia felé tart.
2021. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!