Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyarok miért kritizálják...

A magyarok miért kritizálják az USA-t meg ugy mindig mindenkit?

Figyelt kérdés

Senki sem szent a magyarok se szerintem ez az én véleményem

Talán irigység vagy mi lehet az oka?

Nagyon széthúzák egymást

Én magyar/orosz vagyok és nemértem ezt a széthúzást és pláne nemértem mire fel ez a nagy arc

Tisztelet a kevés kivételnek


2021. nov. 7. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Mások is kritizálnak másokat. Meg minket. Ilyen a világ, szokj hozzá. Senki előtt nem borolunk térdre.
2021. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Minket is kritizálnak. kÖlcsön kenyér visszajár
2021. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Mindenkinek joga van mindenkit kritizálni.Ez van.
2021. nov. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen, irigység. Ahogy a kövérek blamálják a sportosakat (Jó a genetikája!), a szegények a gazdagokat (Biztos lopta!). "Ha nem érsz fel hozzájuk, próbáld lehúzni őket a te szintedre."
2021. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
Ezzel nyugtatják magukat. Ez ugyan az mint ha van egy gci gazdag szomszédod. Ha meghallod hogy van valami gondja egyfajta eufórikus érzéssel tölt el. Ezt hívják irigységnek (sajnos én is ilyen vagyok)
2021. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ahogy a 4-es ir írja, ez alapvetően irigység. sőt sztem sok magyar nagyképűsködése mögött is legtöbbször irigység és frusztráció van.


ha belegondolsz, Mo. egy elmaradott ország, ami szinten minden mutatóban tökutolsó az EU-ban. mi legkönnyebb ilyen helyzetben? hát köpködni olyan országokat, akiknek jobban megy.

2021. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!