Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriában szerintetek,...

Ausztriában szerintetek, hogyan fogják a lakosság több, mint egyharmadát beoltatni?

Figyelt kérdés
Kötelezővé tették 2022 február 1- töl a covid elleni oltottságot mindenki számára. Szerintetek, hogy szankcionálják ha valaki mégsem veszi fel? Erőszakkal? Pénz büntikkel? Végre fogják egyáltalán hajtatni?

2021. nov. 21. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Erőszakkal viszik egyenként a polgárokat!
Pénzel büntetik, szabálysértés szintjén kezelik!
Sehogy!
Valami más eddig nem tisztázott módon!
29 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Én azt sem értem,hogy egy liberális demokráciában,hogy létezhet olyan,hogy kötelező oltás.


Az oké,hogy egyes cégek, szektorok (EÜ) kötelezővé teszik,dehogy mindenkinek kötelező legyen, az jogilag biztos,hogy nem állja meg a helyét.

2021. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Minden országban van gyermekkori kötelező oltás. (a lib. demokráciákban biztos).


És ezzel nem erről az oltásról mondtam véleményt!

2021. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
4%
Nyilván lesznek fokozatok. Pl nem használhatnak tömegközlekedést, nem mehetnek be boltba, munkahelyre, egészségügyi intézménybe. Aztán nem kapnak nyugdíjat. Ez a többséget várhatóan meggyőzi. Aztán a maradékot szép lassan elviszik börtönkórházba, és beoltják.
2021. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sehogy.
2021. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

A magyar sajtó jól behülyítette az olvasókat.

Tisztázzuk:

Nincs megszavazva a kötelezővé tétel.

Ez csupán egy javaslatként hangzott el.

Jelenlegi osztrák parlamenti viszonyok között nem lesz megszavazva.

Ennyi.

2021. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
"Jelenlegi osztrák parlamenti viszonyok között nem lesz megszavazva." Ezt mire alapozod?
2021. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Azt a február 1-et tekintheted semmisnek mert nem érdeke a kormánynak a további kár ami a zavargásokból ered, és ez még csak bemelegítés volt arrafelé ahogy elnézem, no de nem is ez a lényeg hanem hogy majd nálunk hogy fogják nézni a rombolást amit tömegek csinálnak majd, persze csak azután ha itt is tesztelgetni kezdik a lakosság tűrőképességét.
2021. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy az 5-ös írta.

Ez egy hatalmas médiaBLÖFF volt!

Elsőnek megnézték hogy mit fognak reagálni az emberek.Aztán látták, hogy a főtéren majdnem 100 ezer ember tolta le a sünöket az útról,rögtön kijött a közelmény...

BREAKING! Kormány csak kötelezővé teheti az oltást!

Elsőnek meg az a verzió volt, megszavzták, kötelező lesz.

Meghátrált a rohadt sunyi gecó politikus réteg!

2021. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem büntetni sehogy, csak korlátozni.

Bar gondoljunk csak bele, hány év börtönt kapnak azok a szülők akik a kötelezö oltásokat nem adatják be a gyereküknek, szóval ideje felkészülni.

2021. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak tesztelgetik meddig mehetnek el. Bár most jókora megmozdulás volt, sőt a rendőri szervek is jelezték hogy nem hajlandóak részt venni ebben a baromságban ha megszavazzák
2021. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!