Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A 2022-es Téli Olimpia fenyege...

A 2022-es Téli Olimpia fenyeget járvány-eszkalációval Kínában?

Figyelt kérdés
Számomra az a hír, hogy a kínaiak nem segíthetnek, nem mehetnek közel egy balesetet szenvedett, külföldi sportolókat szállító járműhöz sem, azt jelzi, előre gondolkodnak és tudják, hogy az olimpia jó alkalom lehet újfajta vírus Kína szívébe csempészésére. De szerintem arra is kiváló alkalom, hogy ha kívülről akarnak becsempészni új vírust, akkor a tetteseket elkapják és az akciót dokumentálják a Világ előtt. Ez igen hatásos lenne, csak az eddigi tapasztalat szerint rögtön azt hazudnák a tettesek, hogy kínai akció, a becsempésző hamis lejáratására. EZÉRT kell minden mozgást filmezni, több kamerával. Vélemény?

2022. jan. 18. 08:31
 1/4 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Azért Kínát sem kell félteni, amikor a járvány eltusolásáról van szó. Nyugodj meg a Kínai Kommunista Pártot szerintem az sem érdekelné különösebben, ha egy új mutáns ütné fel a fejét Kínában ők még mindig letudnák tagadni, hogy egyáltalán járvány van Kínában.
2022. jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak korlatozott nezoi reszvetel lesz ... probalnak figyelni a covid helyzetre.


[link]

2022. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elég megnyugtató válaszokat. Amint láttam, az ételeket sem emberek fogják felszolgálni a sportolóknak, újságíróknak.
2022. jan. 18. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!