Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek Biden...

Mi a véleményetek Biden elnökségéről? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Ahhoz képest, hogy a trumpli szerű hisztérikák és a propaganda sajtó elkezdte, hogy a beiktatás előtt meghal, és Kamala Harris lesz helyette, meg egyéb "titkos" tervek, már egy éve hivatalba van, a felnőttek kb. 70 százaléka beltva és új munkahelyeket is teremtettek. Nem beszélve a környezetvédelmi lépéseit...

2022. jan. 26. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

Mit akar egy ilyen öreg szenilis papa, aki még az elnöki gép lépcsőjén se tud felmenni kamerák előtt?

Nem csoda hogy az oroszok meg a kínaiak is a fejére nőttek.

Trump borítékolhatja a 2024-es választási győzelmét, és utána újra helyreállna a világ egyensúlya.

2022. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 hypno ***** válasza:
62%

Őszintén?


Fogalmam sincs róla innen Európa Alsóról, hogy milyen elnök. (Én csak azt tudom, hogy orbán milyen miniszterelnök.)

Számomra pozitívum, hogy nem egy kiszámíthatatlan havibajos ripacs. A jenkiknek vélhetően ez kevés az üdvösséghez.

2022. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Elejetol fogva ugy ereztem, hogy mar nem teljesen 100-as SleepyJoe ... de ez, hogy kekeckedik Putyinnal es Kinaval = egyertelmu bizonyitek, hogy tenyleg nem normalis :)
2022. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 sejtettem hogy összeesküvés elméletekkel jön vki. Gyorsan akart felszökkenni a lépcsőn, de már 79 éves, előfordul. Elaludni is a jetlag miatt aludt el, láttam már demenset is, nem tűnik Biden olyannak.
2022. jan. 26. 16:13
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem annál többet nem kell mondani, hogy a demokraták népszerűsége rohamosan csökken, míg a republikánusoké ugyanilyen ütemben nő. Alkalmatlan elnöknek, az amcsik is megpróbálták a 2 rossz közül a kisebbiket választani, de lehet rosszul döntöttek, mert Trump is egy idióta, de talán vezetőnek jobb volt.
2022. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Hogy egy katasztrófa.

Eddig mindent csak elrontott, vagy még rosszabbá tett.

2022. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Eddig a leggázosabb amerikai elnök.
2022. jan. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem annál többet nem kell mondani, hogy a demokraták népszerűsége rohamosan csökken, míg a republikánusoké ugyanilyen ütemben nő."


Mutatnál egyetlen elnököt is, aki alatt nem ugyanez történt, függetlenül attól, hogy melyik oldal adta?

2022. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8, pontosan, történelmi tény, hogy az adott elnök pártja mindig elveszíti a félidős választásokat a törvényhozásban.
2022. jan. 26. 17:04
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
#8 Ott van Nixon 1968-1972 vagy Reagan 1980-1984 között. De hogy annyira ne menjünk vissza az időben Bush 2000-2004.
2022. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!