Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történne, ha Oroszország...

Mi történne, ha Oroszország mégis támadást indítana Magyarország ellen?

Figyelt kérdés

Tudom hogy erre több ok miatt 1%-nál is kisebb az esély (aminek nyilván örülök), de tételezzük fel valami érthetetlen okból, vagy akár az ukrajnai sikeren felbuzdulva úgy dönt hogy minket is lerohan (ne legyen így, még egyszer mondom).

Ilyen esetben mi lenne? Mit csinálnánk mi magunk, a kormányunk, illetve mit csinálna az EU, mit csinálna az USA, mit csinálna a NATO? Ott már lenne válaszcsapás, vagy végignéznék azt is mint ma Ukrajna lerohanását?



2022. febr. 24. 23:54
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem tudom, de a románok tuti átállnának....
2022. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem megadnánk magunkat (az esélytelenek nyugalmával), a NATO pedig kimagyarázná, hogy miért nem tudott segíteni nekünk.
2022. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
94%
A Natonak kötelessége lenne a védelmünkre kelni.
2022. febr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%

Jó kérdés. Valószínűleg lenne válasz csapás és valódi katonai segítséget kapnánk először a szomszédos országoktól. Amerika szerintem akkor is ódzkodna belépni a konfliktusba, mert nem akarna egy atomháborút.

Atomot szerintem nem lőnének. Ennyire nem lehetnek akkor sem állatok.

Valószínűleg kiegyeznénk valahol területileg idővel.

2022. febr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 LeonScottKennedy ***** válasza:
91%

Putin egy NATO ország megtámadásával totálisan a földbe állítani saját magát, annyira nem bolond ő sem. Biden éppen ma jelentette be, hogyha Oroszország megtámad egy NATO szövetségest, akkor az USA is belép a háborúba, és velük együtt valószínűleg jó pár harcképes nemzet.

Egyébként tényleg nincs oka megtámadni Magyarországot, gazdaságilag csak lábon lőné magát, így is van elég bajuk már, és még lesz is a brutális szankciókkal. Kisebb bajuk is nagyobb lesz, mint hogy egy újabb invázión gondolkozzanak.

2022. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
96%
Sivataggá válna oroszország.
2022. febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
82%

Ukrajnáért ugye nem lép a NATO.

Tegyük fel, hogy nem áll meg a határon. Mire a NATO észbekapna, már Szengothárdnál járnának.

2022. febr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
78%
Mire elfoglalják Ukrajnát a NATO régen összevonja a csapatait, ne aggódj 8-as, nem csak "te vagy" nagy stretéga itt meg Putin
2022. febr. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
68%

#9


"Az oroszok már a kamrában vannak."

Akarom mondani reggel kezdték és már Kievben.

2022. febr. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
87%
Egy ország elfoglalása nem annyiból áll, hogy tankokkal oda mész egy városhoz. A NATO pedig 2héten belül olyan csapatokat tud ide küldeni (és fog is), aminek láttán hamar meggondolja Putin barátunk a dolgokat. Egyet kéne felfogni, hogy a háború ritkán megy végsőkig, Putin sem akar egy 3x modernebb hadsereg ellen olyan veszteségeket elszenvedni, hogy mire Debrecenbe ér, oda van az éves GDP-je.
2022. febr. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!