Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Most Oroszorszég és Putyin a...

Most Oroszorszég és Putyin a rossz? Az hogy Ukrajna évekig b@szogatta az orsz kisebbségeket és a többit az nem jelent semmit igaz? Közvetlenül provokálni őket a NAto tagsággal az sem volt túl szép.

Figyelt kérdés

Bírom , hogy mindenki jön azzal ,, hogy a csúnya Putyink az őrült Putyin, de hogy kb évek óta provokálják őket az le van szrva.

Nem a háború a megoldás, de már így is elég sokat nyeltek az oroszok..

A civileket sajnálom az ukrán elitet nem.



2022. febr. 25. 19:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Ne felejtsük el, hogyan kezdődött minden. Előbb támadták meg az oroszok Ukrajnát 2014-ben, csatolva el Krímet és utána lettek csak nacionalisták és oroszellenesek az ukránok.

Ez lehet nem szép dolog, de maximálisan természetes folyamat, mikor külső támadás ér egy nemzetet.

2022. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak az orosz kisebbséget b@szogatták pl nyelvtörvény.
2022. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Tul sokat nézed a fideszmédiát



Ukrajna egy független állam, és igy meghatározhatják az ott élő emberek hogy milyen politiakai írányba haladjon az ország


Választhatták azt hogy maradnak oroszország gyarmata, vagy megpróbálnak a nyugati világ felé közeledve önállóbb, normálisabb országgá válni.

Na ők 2014 ben azt választották hogy megpróbálnak oroszország szorításából elszabadulni, és a nyugati világ felé kezdtek közeledni.


Ez zavarta Putyint, és most ezért megy Ukrajna ellen már 8 éve a baszakodás oroszország részéről...

Vagyis aza helyzet hogy egy ország (Ukraijna)ugy döntött nem akar gyarmat lenni, és ez a gyarmattartó országnak(Oroszország ) ez nem tetszett.


Semmiféle orosz népírtás nem volt, ezt csak Putyin találta ki és a szeretett Orbán Viktorod médiája is ezt tolta, mivel Orbán benne van Putyin seggében(nem tudni miért).


Szerintem egy országnak sincs joga egy másikat megszállni, írányítani, megmondani neki mit csínálhat...



Kérdezőke, mit szólnál ha minket rohannának le az oroszok mert nem tetszik nekik mit csínálunk?(volt már ilynere példa)



Gondolkodj már mielőtt kérdezel!

2022. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

1. Putyin lerohanta Ukrajnát

2. Várhatóan százezrek halnak meg

3. Milliók fognak elmenekulni

4. Humanitárius katasztrofa van

5. Gazdasági válság robban ki


Na ezek tükrében gondolkodj el kérdező

2022. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

5os


Kína most provokálni tajvant. Lehet hogy oroszok és kínaiak osszejatszanak hogyn kirobbantsak a világháborút.

2022. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

narancska ez rád is igaz. KÉpzeld magad az oroszok helyébe ha Ukrajna NAto tag lenne. MIntha a szomszéd fegyvert tenne ki az ablakába veled szemben.

Az áldozatok sajnálom , írtam is,de valahol az oroszokat is meg lehet érteni.

2022. febr. 25. 19:24
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
7-es ezt most komolyan is gondoltad? Ha nekem van itthon pisztolyom a szomszédnak nincs akkor ő fenyegetésnek veszi hogy nekem van? Ne butáskodj már.
2022. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen így gondolom és mindenki így gondolná...
2022. febr. 25. 23:46
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Én vettem engedélyel tartok gázpisztolyt,a boltba is azzal járok,önvédelemből,akkor én is veszélyt jelentek mindenkire? Ne gyerekeskedjetek már.
2022. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
b+ nyilván nem szószerint értem hanen hasonlat volértitek egyáltalán a katonai tömbök jelentőségét?
2022. febr. 26. 23:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!