Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukrán népnek nem ez lenne...

Az ukrán népnek nem ez lenne a legjobb alkalom arra hogy leszámoljanak az elnyomóikkal?

Figyelt kérdés
Tehát ahelyett hogy fegyvert fognának az oroszok ellen, a káoszt kihasználva levadásznák és kinyírnák az összes politikust, oligarchát, népnyúzót akik eddig ilyen csóróságban tartották a népet. Ukrajna messze a legcsórób ország egész európában, én ukránként ilyen korrupt, népnyúzó senkiháziakért biztos hogy nem harcolnék. Ha meg az oroszok komolyabb ellenállás nélkül vennék be az országot akkor biztosan finomabban bánnának az ukránokkal a háború után. A krím félszigetet például egész szépen felvirágoztatta putyin, jobban élnek mint mainland Ukrajnában. Ha meg fordulna a kocka ugyanezt eljátszhatnák az orosz vezetőkkel is. Ti mit gondoltok erről a stratégiáról?

2022. febr. 25. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Nem lehet. A politikusok elmenekültek. Az elnököt is őrzik
2022. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha itt lenne ilyen tuti egymás írtásába kezdenének az emberek. A szélsőjobbosok lemennének vidékre a romák ellen. Az lmbtq-sok meg utánuk😂
2022. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Az ukranokkal most az oroszok számolnak le.
2022. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom lefeküdjek-e ma, lehet hogy éjjel kezdődik Kijev ostroma, ezt látni kell streamen. Viszont szerintem reggel indulnak meg. Az oroszok reggel szoktak



Viszont, ha én lennék az oroszok helyében éjjel a sötétben indulnék meg, hogy a sok panelproli ne lásson. Míg a katonáinknak lenne éjjel látója

2022. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

21:33 „bцzik”


CTRL+SHIFT, ruszkij klavijatura, melózáshoz! xDDD

2022. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!