Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Egy politikai győzködés...

Egy politikai győzködés hogyan hangzik a valóságban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy én valamelyik ország kormányzója vagyok és szeretném meggyőzni Putyint, hogy hagyja abba a háborút.


Ilyenkor mit beszélnénk egymással, ha ez valós helyzet lenne? Feltételezem online tudnánk beszélni, tehát onnan érdekelne a történet, hogy én hívom Putyin-t és felveszi. Ezek után látjuk egymást.


Gondolom ez hülyeség lenne, hogy


- Szervusz Putyin! Hogy vagy?

- Szervusz! Meg vagyok! Mi járatban?

- Figyelj, szeretnélek megkérni, hogy fejezd be a háborút!

- ???


De ha nem így hangzik el a párbeszéd, akkor mi értelmeset lehet beszélni? Órák hosszat (ennyi ideig beszélgettek a múltkor is egymással Macronék)?



2022. márc. 12. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Hát én írtam múltkor egy levelet a magyar nép nevében Putin Vladimirnak, hogy hazánkat is szíveskedjék felszabadítani. Majd ha akarod megkeresem és bemásolom. Leírtam miket művel az Eu, meg hogy lassan már kötelező lesz buzulni és fekete afrikaiak települnek be, meg ilyenek. Meg is ígérte, hogy ha végez ukrajnával minket is fölszabadít.
2022. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Humor Herold ***** válasza:
88%

Hát egy nagymenő politikus is csak egy ember.Az ilyen hivatalos találkozáson is lehetnek érdekes megnyilvánulások.Gondolom törekednek az etikettre meg a hivatalos formára, de ugyanolyanok mint bármelyik másik ember a világban.

Akik jóban vannak azok tuti hogy egymás közt megejtenek laza csevegéseket...biztos sok esetben leesne az állunk milyen beszélgetéseket folytatnak a nagy politikusok :)

2022. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%

- Szia Puti. Hogy ityeg a fityeg?

- Háj Maki. Ahogy lógatják.

2022. márc. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!