Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történne, ha Oroszország...

Mi történne, ha Oroszország figyelmeztetésképpen taktikai atomot dobna Kijevre?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, de sajnos van egy csekély valóságalapja. Az oroszok ezt ilyen utolsó figyelmeztetésnek szánnák az egész nyugatnak egy új világháború előtt, hogy bármire képesek, és inkább magukkal rántják az egész emberiséget, minthogy meghátráljanak az USA és a NATO-val szemben.

2022. máj. 12. 13:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
25%

#20 Szólhattál volna hamarabb is, hogy fogyatékos vagy.Akkor nem próbálnék rajtad segíteni.

Úgy veszem, hogy felfogtad miről van szó.

2022. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
30%
20-a, hát pedig szerintem a 19-es pont jól levezette, gyengébbek kedvéért:D
2022. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
80%

19, de honnan veszed ilyen határozottan, hogy ha Oroszország atomjára reagálnának, az egyértelmeűn azt jelenti, hogy az USA atomot dob Oroszorságra?

Szerintem sokkal valószínűbb, hogy inkább az Ukrajnában lévő orosz csapatokat söprik el, mint a légypiszkot.

Ez a proxyháború lényege, hogy közvetlenül egymásra nem lövöldöznek a felek, csak egy harmadik országban.

2022. máj. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel utána minden ország meghúzná magát még az USA is, mert látnák, hogy már nem csak papíron van fenyegetés hanem gyakorlatban is.
2022. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

#23 Én nem vagyok ebben biztos, csak ezt a verziót én teljességgel kizárom.Ezzel azok fejtegetésére reagáltam, akik szerint az USA atomptdobna Oroszországra egy Kijev elleni taktikai atom miatt.Ez teljességgel lehetetlen.


Amit te írsz reális(abb) forgatókönyv, de annak sem lenne szívderítő az eredménye.

2022. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!