Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem úgy volt,hogy a háború...

Nem úgy volt,hogy a háború nem fog kiterjedni, és nem kell világháborútól tartani?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor a tévében is elmondta, illetve egy facebook posztjában is szemet szúrt a következő részlet :


“ Mindennek tetejébe egy elhúzódó és világméretű kiterjedéssel fenyegető, valóságos háború zajlik a keleti szomszédunk földjén. Egy háborús évtized képe bontakozik ki a szemünk előtt. “


Bár ez csak a saját tájékozódásom, de ahogy észrevettem a háború már éppen hogy ott tart,hogy megmarad az ukrán határokon belül.

Erre jön ez a kijelentés, ami számomra ijesztő, és frusztráló.

Eddig az volt hangoztatva, hogy ki kell maradni, a háború vagy béke mellett döntünk, senkinek nem érdeke az eszkálódás, stb.

Utána is olvastam, kb. Mindenki azt mondta/mondja, hogy nincs arra esély,hogy világméretű háború legyen ebből a konfliktusból.

Most nagyon össze vagyok zavarodva, kb gyomorgörcsöm van folyamatosan.

Mit gondoltok? Kérlek ne trollkodjatok szét, és ne szítsatok politikai vitát. Csak szeretnék vàlaszt kapni.

Ha jól olvastam más országokban nem beszélnek ilyesmiről , de lehet csak valami elkerülte a figyelmem.



(Forrást linkelni nem tudok, Orbán Viktor hivatalos facebook oldalán szerepel a kiírás. Nem, nem rajongok érte, csak utánajártam a hallottaknak)


2022. máj. 18. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Orbán amit mond, az hazugság, nem tűnt még fel?
2022. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem volt úgy. Már az első nap előtt, mikor az oroszok még csak felsorakoztak az ukrán határon megmondtam, hogy ez egy világháború kezdete. Nem figyeltél, így jártál.
2022. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárki ígérhet bármit, nincsen rá semmilyen garancia, hogy ez a konfliktus nem terjed tovább.
2022. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

"világméretű kiterjedéssel fenyegető"

Szövegértés, általános iskola. Nem szükségszerű, de a lehetőség meg van.

A másik az, hogy szerinted az Orbán orákulum, hogy előre látja a jövőt?

50% esélye van a III.vh-nak hogy ebből a konfliktusból fog kinőni...igen-nem.

2022. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy a háború nem fog eszkalálódni. Nem hiszem, hogy vh lesz belőle, de ki tudja.

Az igazság az, hogy az elején amennyire nagy hype volt körülötte, most már annyira nincs, mint anno a covid idején.

Ez az én meglátásom, de persze senki nem tudhatja!

Olyan dolgok miatt meg ne stresszelj, amin nem tudsz változtatni kedves kérdező!

2022. máj. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MDaniel98 ***** válasza:
Én sem gondolnám, hogy vh lenne belőle, ha tévedek akkor mindenki másnak a kisebb gondja is nagyobb lesz annál szerintem, hogy felrója nekem.
2022. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam 2022. február 24-ig, hogy háború lesz Eúrópában.
2022. jún. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!