Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen volt a kocsmák hangulat...

Milyen volt a kocsmák hangulata a Gyurcsány-korszakban?

Figyelt kérdés

Olyan 6-7 éve arra emlékszem kiskoromból, hogy egy ember ült a számítógép előtt és olvasta a híreket, hogy kikapott egy időközin a Fidesz és már nincs 2/3. Akkor mindenki örült.


A Gyurcsány alatt milyen volt a kocsmák hangulata?



2022. júl. 24. 16:33
 1/7 szántóvető ***** válasza:
akkoriban 12-en ültek a sokol rádiók előtt és hallgatták az eredményeket,örültek amikor ismét kormányt alakíthattak.
2022. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2004-2005 körül olyasmi mint most, de a 2006-2010 időszak brutál volt. Akkor jöttek be ezek a neonáci turulmagyar fiatalok. Mentek a bunyók, zsidózások stb.
2022. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a kellemes dohányszag volt. Most nincs semmi hangulat.
2022. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyik színvonalat nézzük. Én a klasszikus kocsmákat hanyagoltam, nem az én szintem. Én nem vedelni mentem, hanem jól érezni magam.


Szólt a zene, piáltunk, ha ittam egy kávét frissítőnek akkor nyugodtan elszívtam hozzá egy cigit. Közben csilingeltek a játékgépek, ha akartam, akkor kipróbáltam a szerencsém. Tudod hányszor szórakoztam át az estét úgy, hogy több pénzzel mentem haza mint amennyivel indultam? Persze nem csak nyertem, de az ÉN döntésem volt!


Most ha el akarnék szívni egy cigit, ami a dohányosoknál alapeset ivászat közben, akkor ki kellene mennem a helyiségből. Játékgép nincs, a qrvák is messze elkerülik a szórakozó-helyeket.


Mi a faxnak üljek be? Hogy még egy cigit se engedjenek elszívni a kávémhoz? Amíg meg volt a hangulat, addig megérte a felár. De most inkább főzök otthon.

2022. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2 a közeli kocsmában nálunk is megy a zsidózás, ciganyozas folyton, de azt a tulaj csinálja atomrészegen.


Jah, én is emlékszek a játékgépekre 😁

2022. júl. 24. 19:27
 6/7 hypno ***** válasza:

#5


Azt a fidesz elirigyelte a kocsmárosoktól és a kocsmajárók mentális egészségére hivatkozva kaszinókba szervezte át a haverok felügyelete alá.


Ezután már senkit nem érdekelt a játékfüggők mentális egészsége, mert a ner-nek tejelnek.

2022. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkoriban sokat jártam kocsmázni. Még ilyen falusi parasztdiszkóba is. Játékgép, meg a cigi volt más, meg kiskorúak is vettek piát. Sztriptízbárba is mehetett 18 éven aluli. Zenék is mások voltak.
2022. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!