Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Dániában mi a helyzet?

Dániában mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Mennyire sínylik meg a dánok a háborút? Fizetések-költségek aránya? Demokrácia-nők jogai mennyire vannak rendben? Nagyon szeretnék kiköltözni, tetszik az ország, beszélek dánul középfokon (de ez még fejlődni fog). Jövőre tervezek kimenni, orvosi diplomával. 23/n

2022. szept. 17. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az összes nút rabláncon tartják fogva.
2022. szept. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik legdrágább európai ország, de a fizetések is magasak. A demokrácia és a nemi egyenjogúság tekintetében az elsők közt van a világon. Viszont ha tudsz dánul nem értem miért itt kérdezősködsz erről.
2022. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Az egyik legboldogabb ország a világon. Én is gondolkozom nőként a költözésen. Nekem még Hollandia, Németország, Ausztria, Svédország is játszik.
2022. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Elég már, ki lehet szállni a méhünkből!” – Egy 29 éves magyar nő Dániában sterilizáltatja magát.

[link]

2022. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Akik ott élnek magyarok, azok véleményére lettem volna kíváncsi.
2022. szept. 17. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne?
2022. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 scamdemic ***** válasza:
100%
Valami bűzlik.
2022. szept. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MDaniel98 ***** válasza:
Jó kis ország.
2022. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!