Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aki meleg, az a ballib felfogá...

Aki meleg, az a ballib felfogás szerint csak jó ember lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Jeff Dahmer máris nem meleg, hiszen nem volt kifejezetten egy jótét lélek, ezért hamisítsuk meg a valóságot ismét.



2022. szept. 30. 06:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%
A kommunistàknak, mindenki a kedvence aki elmebeteg, aberràlt.
2022. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 MDaniel98 ***** válasza:
Nyilván nem, ott van pl.: Jeffrey Dahmer.
2022. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%

nem vagyok fideszes még mielőtt nekem ugranátok

de ez h levették az lmbtq cimkét a dahmer sorozatról csak mert egy sorozatgyilkosról van szó, az ultra gáz

vagy ne legyen ilyen cimke, vagy ha már van akkor tegyék oda minden filmhez/sorozathoz amiben melegek szerepelnek, függetlenül attól h a meleg karakterek pozitiv vagy negativ szereplők-e.

2022. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

11, A kommunistákat nem értem, hogy sikerült idekeverni. Mivel őket legközelebb az orosz Dumában találhatod meg😁


Az "aberráció" meg orvosi-szakmai kifejezés, nem politikai. Nem a magukat jobboldalinak és keresztény-konzervatívnak hívók világképének megfelelően határozzák meg hogy mi tartozik ide.

2022. okt. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#14 A Momentumban,Pàrbeszèdben csak kommunistàkat talàlsz. Az Európai Parlament is, tele van velük. A Dumában, igaz hogy jelen vannak. Viszont, szerencsère kisebbsègben.
2022. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

miért lettem lepontozva?

aki lepontozott fejtse már ki mi a gond azzal amit irtam.

13-as voltam

2022. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!