Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért kell az ukránoknak...

Miért kell az ukránoknak szítani a feszültségeket mindíg, miért nem elégedtek meg annyival,hogy pár megyét elcsatoltak volna?

Figyelt kérdés

[link]


Az ukrán nacionalista szerint a kárpátaljai magyaroknak nincs helye Ukrajnában. A hölgy úgy véli, hogy a 7 év, melyet a törvény az ukrán nyelv elsajátítására ad a nemzeti kisebbségeknek – fölöttébb hosszú idő.


„Hallgassanak ide, amikor elküldünk egy kutyát egy oktatásra, az a kutya egy hónap múlva úgy tér haza, hogy ismeri az „Ülj!”, „Állj!”, „Fekszik!” parancsszavakat. Nekik pedig hét év kell ahhoz, hogy megtanulják Sztepan Bandera, Tarasz Sevcsenko és Leszja Ukrajinka nyelvét? Szükségünk van ennyi debilre Ukrajnában? Vegyék az útleveleiket, melyeket Magyarország adott nekik, és menjenek Magyarországra. Miért kellene nekem etetni őket, miért kellene nekem pénzt adni a magyar, román, orosz és lengyel iskolák számára?” – nyilatkozta a „pedagógus”.


2022. okt. 23. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Teljes mértékben igazad van :) Nem is értem, mi miért nem adunk oda pár megyét a románoknak....
2022. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

4 éves hírekkel turnézol itt? :D

Mi lesz a következő, a retardjobberek elkezdenek majd itt a IV. Lajos "magyarok kiirtassanak" fake idézettel házalni? :DDDDDDDDDD

2022. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Szóval ha engem kirabolnak és elviszik mind a nálam levő 80ezret elégedjek meg vele hogy nem tízmilliót loptak el? Nagyszerű életfelfogás....
2022. okt. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Már írtál ki erről kérdést. Van egy random, hülye nő Ukrajnában. Bumm, hova sz*rjak? Ha képviselő lenne, politikus, miniszter, szóval valamilyen reprezentatív figura, akkor érdemes lenne foglalkozni a témával, de így? Ki nem sz*rja le?
2022. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Mégis hogyan lopnák el és mosnák tisztára azt a rengeteg pénzt ha befejeznék a vergődést?
2022. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%

"Teljes mértékben igazad van :) Nem is értem, mi miért nem adunk oda pár megyét a románoknak...."


Erdélyt is odaadtuk nekik nem? Akkor fogják be a szájukat az agresszor ukránok és kössenek végre békét, pár megye Oroszorzágé lesz, kit érdekel. Minket is megcsonkítottak.

2022. okt. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

10


Oroszország az agresszor, fordítva ülsz a lovon, kipcsakharcos!

2022. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

"10


Oroszország az agresszor, fordítva ülsz a lovon, kipcsakharcos!"


Ukrajna meg a provokátor, ahogy az USA is, fordítva ülsz a lovon ballib ételmiségi.

2022. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ukrajnát fel kell osztani.Semmi értelme.Karpátaljaról ki kell telepíteni az ukránokat hogy csak magyarok lakják.Majd az oroszok atveszik őket és gondoskodnak róluk.
2022. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!