Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Greta miért nem értékeli...

Greta miért nem értékeli azokat az erőfeszítéseket amiket a világ országai tesznek a klímaválság enyhítése érdekében?

Figyelt kérdés
Most is lenézően greenwashingnak nevezte az ENSZ klímakonferenciáját, ahelyett hogy odament volna együttmüködni.

2022. nov. 8. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Azért, mert Greta radikális zöld, ráadásul autista is.
2022. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Semmilyen erőfeszítést nem tettünk a klímavédelem érdekében, semmit. Évről évre növekedik a károsanyag kibocsátás, idén többet szennyezünk, mint tavaly... A "zöld" politikusok pedig azokat az embereket képviselik, akik leginkább pusztítják a bolygót. Nem is értem, hogy egy nyugat-európai vagy amerikai politikusnak hogy van pofája zöldnek nevezni magát, mert az erkölcsi és morál fölény IS nekik kell a világgal szemben. Ha a jogállamiság szégyene Észak-Korea, akkor az USA a klímavédelem Észak-Koreája. Csak ők sikeresen elhitették a világgal, hogy ők a klímavédelem bajnokai is. Vastag a bőr a p?fájukon.
2022. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Azért mert a szülei abból nem tudnak gazdagodni, hogy helyesel mindenre.
2022. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Mert ezért kapja a pénzt.
2022. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#3,4

Kitől kapna pénzt? A ruszkiktól, hogy fokozza a káoszt?

2022. nov. 8. 13:53
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
én fizetem
2022. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Hát már nem azért, de Kína tett a legtöbbet a zöldesítés felé. Az USA csoda, hogy benne van a párizsi egyezményben, hisz ugye volt, hogy konkrétan kiléptek belőle, ennyire teleszarták:D


és hát na. Tény, hogy a leány kicsit túltolja a szekeret, de valójában érthető. Klímaszorongó. Azaz fél, hogy a jelenlegi tendenciák szanaszétbsszák a jövőjét. Az övét, hisz a jelenlegi politikai vezetőség már baromira a föld alatt lesz, mikor igazán megindul a szarzivatar.

És akik teszegetnek egy-két dolgot a zöldebb jövőért, azok úgy teszik, mintha ráérnénk. Pedig már rég késésben vagyunk. Ez pedig elég indulatot tud kiváltani abból, akinek ez fontos.

2022. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

"amiket a világ országai tesznek a klímaválság enyhítése érdekében"


Én se látom a nagy eredményeket, aminek örülni kéne.

Ami történik a semminél éppen csak több, de kevés ahhz, hogy örüljünk neki meg elismerjük szerintem.


"Tény, hogy a leány kicsit túltolja a szekeret"

Sokakat irritál, de nélküli talán ennyi se történt volna.


1000x annyit tett, mint az ide írók engem is beleértve együttvéve. Könnyű másokat kritizálni, miközben ülünk a fotelban és semmit se csinálunk.

2022. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7%
Ragassza oda magát ő is valami teszkóba, hátha többen figyelnek rá.
2022. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 MDaniel98 ***** válasza:
82%
Én nem szeretem a csajt, feltűnési viszketegsége van mint majdnem minden médiaszereplőnek, de ebben alapvetően igaza van.
2022. nov. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!