Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Vajon sokmindenről hazudott...

Vajon sokmindenről hazudott még Zelenszkij úgy ahogy erről a mostani rakéta sztoriról?

Figyelt kérdés
2022. nov. 18. 17:42
A kérdező szavazást indított:
Rengeteg mindenről hazudhatott még.
Pár dologról még biztosan hazudott.
Csak erről hazudott és az erőszakolásokról mert ezekről bebizonyosodott, másról nem!
20 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Nem rossz ember a Zelenszkij szerintem. Érthető, hogy kétségbe van esve, kell neki a segítség és mindent megtesz, hogy a NATO megmentse az Országát.

Vajon Orbán hogyan cselekedne? Szerintem elmenekülne, de ki tudja.

2022. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Nem hazudott semmiről, kivizsgálást akar, ennyi.
2022. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha kérdez is hazudik.
2022. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Elég szűk választási lehetőségeket adtál meg, ez nem nagyon demokratikus dolog.
2022. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 MDaniel98 ***** válasza:
90%
Kelet Európai politikus. Szerinted?
2022. nov. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen erőszakolásokról hazudott? Ez nekem kimaradt.
2022. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lyudmila Denisova ukrán emberjogi ombudsman ismerte be kissé hantázott az EU bizottság előtt erőszakolások tekintetében, hogy Ukrajna több támogatást kapjon a világtól mert az szent cél megbocsátható érte egy kis hazugság. Persze ezt már csak az alternatív médiumok írták meg szemben a nagy "erőszakolásokkal". Mondjuk azóta kirúgták a posztjából igaz.
2022. nov. 18. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Na és mi a helyzet az ukrán külügyminiszterrel akit videóra vettek amint beismeri hogy a szankciófáradtság mérséklése miatt egy pár önterrortámadást is végrehajtottak?? Szerintem rohadt sokat hazudtak csak a mainstream média az ukránok oldalán áll, az orosz verziót pedig totális cenzúrával illetik így egy nagyon sarkított képet kapunk az egész konfliktusról.
2022. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Erről nem tudtam. Sajnos ez a cenzúra átka, ha elfogadjuk akkor nem fogjuk tudni mit nem tudunk mert elfogadtuk, hogy szűrve kapjuk a "valóságot". :(
2022. nov. 18. 19:05
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Mindig is hazudott, már a háború előtt is azzal tolta egyre közelebb Ukrajnát a háborúhoz... azóta meg még inkább hazudik.
2022. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!