Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A britek már az állateledelt...

A britek már az állateledelt eszik. Hogyan jutott ide ez az ország?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 3. 09:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

20-as

Voltam idén 4x Budapesten .

Több pláza szinte kongott az ürességtől.

Itt Európa legnagyobb plázája (Westfield ) tömve van . Nem csak Karácsony előtt hanem folyamatosan.

Mindegy, én csak örülök, ha sehol sem éheznek. Az álhíreken meg jókat nevetek. Főleg mikor egy magyar kanapé Huszár mondja meg milyen szar az élet itt Nagy Britanniában. :) (ez a kérdezőre vonatkozik)

2022. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ez itt most nem is annyira "álhír", hanem amolyan "bolhából elefánt" csinálás. Az Independent lehozott egy érzékenyítő riportot, miszerint a legcsóróbbak macskakonzervet zabálnak gyertyafénynél, amit persze a ruszki (és magyar) féknyúz-gyárak felkaptak és úgy adják tovább hogy ez általános jelenség. Kb mintha a karancslapujtői rőzsegyűjtő romákat állítanák be átalagos magyar családnak.

Ezt a plázalátogatási intenzitást mint összehasonlítási alapot szerintem engedjétek el, mert nagyon ostobán hangzik. Énmagam jó ha évente 2x beteszem a lábamat ilyen helyre pedig itt van tőlem pár percre, amit csak lehet neten rendelek magamnak is és a gyereknek is, a fastfoodokat meg pláne utálom.

2022. dec. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!