Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A britek emberileg milyenek...

A britek emberileg milyenek úgy igazán a felszín alatt?

Figyelt kérdés
Most tudom, hogy mindenki azt mondja, rendesek, kedvesek, udavariasak stb. De ez a kultúrájuk miatt van (bár sokszor meg pont ennek az ellentettje tapasztalható, tehát hangosak, rendetlenek stb), de engem az érdekelne, hogy emberileg milyenek, milyenek legbelül?
2022. dec. 7. 23:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10


Létezik nép karakter azért. Egy átlagos finn nem olyan mint egy átlagos spanyol aki nem olyan mint egy átlagos japán aki nem olyan mint egy átlag tongai aki nem olyan mint egy átlagos iráni.

Mindenhol más emberek élnek, más kultúrával, más mentalitással és szokásokkal. Szerintem ez csak egy elcsépelt közhely, hogy mindenhol mindenféle emberek vannak. Ez max annyiban igaz, hogy sehol sem egyformák az emberek de ez nem jelenti azt, hogy pont ugyanolyanok egyik országban mint a másikban.

2022. dec. 8. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!