Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A magyarok egy része miért...

A magyarok egy része miért áll az ukránok mellett?

Figyelt kérdés

Hiszen Ukrajna vett el orosz területeket korábban, tehát ezek legitim orosz területek, joguk van visszaszerezni, sőt üdvözlendő az igazságtétel. Az ukránok durván elnyomták az oroszokat ezeken a területeken, de a magyarokat és ruszinokat is, a ruszinokat erőszakosan asszimilálják. Tehát még egy több mint 1 milliós magyar területet is lopott Ukrajna. Mindennap bunkóskodnak, meg akarják mérgezni a magyarok vízkészletét, korcsoknak, fogyatékosoknak nevezik őket ukrán politikusok vagy ledöntik a turulszobrot.

Az ukrán vezetés is döbbenetesen antiszociális Zelenszkijjel, Aresztoviccsal, Kulabával, és a többivel, és hivatalos állami politika a háborús, emberiesség elleni bűnökre való buzdítás, ami még az oroszoktól is távol áll.



2022. dec. 16. 10:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
72%

Mert megtámadta őket egy megalomán agresszor aki hazudik, civileket bombáz, volt kgb-s és sorra öleti meg a saját embereit, ja igen és halálba küldött 100ezer katonát szemrebbenés nélkül miközbe a népe éhezik. A gdp nagyrészét pedig egy lepusztult, korrupt, inkompetens, szar hadseregre költi ahelyett hogy oktatásba fektetné.


Hát ezért vagyok az ukránok pártján.

2022. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
82%
Mert őket támadták meg.
2022. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
1, de az ukránok sokkal rosszabbak és előbb kezdték a konfliktust. Az ukránok mindig hazudnak, sőt fenyegetik a nagyhatalmakat is, a saját civiljeiket, katonáikat is lelövik, szemrebbenés nélkül küldenek halálba 100 ezreket, csak hogy 3%-kal több oroszok lakta területet tartsanak meg talán, a népük éhezik, fázik, nem hajlandók tárgyalni sem a békéről. A korrupciójuk még az oroszhoz képest is nag, Európa legszegényebb országa, a fél lakosság már elhagyta.
2022. dec. 16. 11:00
 4/63 anonim ***** válasza:
87%
Nem szívleljük különösebben az ukránokat, de egy megalomán gyilkos diktátor mellé csak gyáva férgek állnak. Ezért ítéli el minden gerinces ember Putyint.
2022. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
86%
És kérdező, milyen erkölcs az, ami szerint jogos, hogy emberek ezrei halljanak meg értelmetlenül és legyenek földönfutók, veszitsék el mindenküket, családjukat? Szerinted tényleg ezt érdemlik?
2022. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
15%
Nem ismerek olyan magyart aki az ukránok mellett állt volna. Ahhoz már nagyon nácinak kell lenni. Itt eleve az egész történet a kisebbségek sanyargatásával indult el. Nyelvtörvények, kést a magyarok torkának, nagy többszázezres oroszirtások évtizedeken át. Nagyon görénynek kell ahhoz születni, hogy valaki az ukránok mellé álljon.
2022. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
19%
Az ukránok kijelentették, hogy ha fegyvert kapnak a balatonig nyomjak vissza a magyarokat :-D ugyh, csak nyaldossatok a feneküket
2022. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
76%

Talán mert a háborút elszenvedő ukrán emberek 99,99%-a sosem volt politikus, nem volt hatalma más emberek felett, nem foglalt területeket, nem nyomott el másokat stb. Ellenben őket bombázzák, gyilkolják, erőszakolják, fogságba ejtik, elhurcolják stb.

Még jó, hogy egy minimális érzelmi intelligenciával rendelkező ember az ő pártjukra áll.

2022. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
92%
7es, parancsolj, itt vagyok én! Én mindig a megtámadottak pártján állok, legyen az Ukrán, Csecsen, vagy akárki!
2022. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
29%
Én nem állok az ukránok mellett, én a béke pártján állok....de sajnos leginkább Zelenszkij, és az USA - EU páros nem azon áll.🤔
2022. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!