Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mai Argentína-Franciaország...

A mai Argentína-Franciaország világbajnoki döntő a civilizációk harca is lesz?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt, hogy a fehérekből álló argentin válogatott játszik, a döntő többségben afrikai bevándorlókból, migránsokból álló francia csapattal. A világban megosztottság uralkodik jelenleg is szerintem, és ma, a fehér civilizáció egy emberként szorít Argentínáért. Nekünk fehéreknek ki kell állnunk egymásért, hiszen a feketék is kiállnak magukért.

#háború #futball #Argentína #Lisandro Martínez
2022. dec. 18. 10:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
A keresztényi Magyarország jövője függ a mai eredménytől! Bizva imádkozzunk az ember templomában!
2022. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Istenben, és a csuhásokban nem hiszek, sőt mélységesen megvetem őket. Terrorista szervezetnek tartom a keresztény egyházat. Véleménykülönbségek lehetnek szerintem. De fehér emberként kötelességnek érzem, hogy kiálljak a fajtám mellett!
2022. dec. 18. 10:24
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

megyek az ispánomhoz meccset nézni

36f jobbágy

2022. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%

A foci olyan, mint régen a rabszolgapiac.


Az afrikaiaknak jobbak a fizikai tulajdonságaik, mint a fehéreknek, ázsiaiaknak.Ezért sok klub minden elvét feladva, preferálja őket.

2022. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Isti22 ***** válasza:
60%

Hugo Lloris - fehér

Benjamin Pavard - fehér

Axel Disasi - fekete

Raphaël Varane - fehér

Jules Koundé - félvér

Matteo Guendouzi - félvér

Aurélien Tchouaméni - fekete

Antoine Griezmann - fehér

Olivier Giroud - fehér

Kylian Mbappé - fekete/arab

Ousmane Dembélé - fekete


Ez 5 fehér, 4 afrikai/arab, 2 félvér. Hol van itt az afrikai döntő többség? :)

(Arról nem beszélve, hogy mindenki Franciaországban született és szocializálódott, de a játék kedvéért felvettem most én is az etnikai megközelítést.)

2022. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Ugyan, egy focimeccs hol dönti el a civilizációk harcát? Csak egy súlytalan játék, semmi több.


Nem két hadsereg összecsapása, ahol a győztes azt dominálhatja a másikat, és diktálhat neki. A meccs után szépen hazamegy mindenki, és él tovább úgy, ahogy eddig.


A civilizációk harcát a termékenység dönti el. A termékenyebb fajta átveszi a teret a kevésbé termékenytől. Ha a fehérek nem szaporodnak, akkor ez lesz a sorsuk.

2022. dec. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6 Ebben igazad van. Sajnos a fehérek nem nagyon szaporodnak, többek közt a magyarok se.
2022. dec. 18. 11:13
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen! Plusz gyarmatosítók vs gyarmatok harca.
2022. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Többet kellene imádkozni az ember templomában, attól, biztos jobb lenne a szaporodás is!
2022. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

7: úgy pontosabb fogalmazni, hogy a magas életszínvonalon élők általában kevésbé szaporodnak


Amikor a fehérek szegényebbek voltak, akkor a fehéreknél is sok gyerek született, de akkor sok meg is halt közülük a betegségekben.


A helyzet azért más most, mert ha most egy szegény nemfehérnek van sok gyereke, azok nem halnak meg, mint régen, mert a modern egészségügy sokkal jobb, illetve az ellátórendszerek is gondoskodnak róluk, vagyis a fehérek által létrehozott rendszerek is elősegítik a szaporodásukat.

2022. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!