Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Találkoztatok már a hungarofób...

Találkoztatok már a hungarofóbiával Európában? Nem inkább arról van szó, hogy csak Orbánt utálják, mint $z@rt?

Figyelt kérdés
Teszem hozzá jogosan, mert ilyen kettős mércével, cinizmussal rendelkező személy, aki először a gazdája szájába beleköp, majd utána onnan kér enni és beépített ügynökként tevékenykedik, elárulva ezzel a szövetségeseit lehet is utálni.

2023. jan. 2. 15:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
53%

Ki gátolt benne ? Tegyél érte.


Amint látod , ebben a fene nagy magyar "diktatúrában" még a külföldön hazaáruló politikusainkat se szabályozza a törvény. Én támogatnám a bevezetését pártállástól függetelnül.


Régen mentek a börtönbe.

2023. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
15%
Ha nincs rá törvény, ami alapján hazaáruló lennék, akkor mégis, hogy utasitanának ki az országból és, hogy kapnék új állampolgárságot? Nem én tudok tenni érte, hanem te, ha végre szólsz a főnöködnek, aki szól az ő főnökének, aztán a végén elérünk doktorminiszterelnökúrhoz. Te tudsz ellenem tenni bubi.
2023. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
75%
Nem téged neveztelek hazaárulónak, hanem a Momentumot. Akkor te nem Momentum szavazó vagy , hanem Momentum tag ?
2023. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
17%

#25 Dehogy tag, még gyerek.

Agyilag mindenképpen, hiszen azt hiszi el kell venni tőle a magyar állampolgárságot ahhoz hogy más ország állampolgára lehessen az unióban.

2023. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
11%
Már hazaáruló sem lehet csak úgy az ember, veletek is csak többen vagyunk :(
2023. jan. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
85%
Én mondjuk Szlovákiában nem merek magyarul megszólalni, ez azért sokat elárul xdd
2023. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
100%

El kell, hogy keseritsem a kérdezőt, sok külföldi online újságot, videót nézek , kommentekkel együtt és 97 % nagyon kedveli Orbánt az emberek közül.


Kontraproduktiv nekik a sok lehúzós cikk, ellentétes hatást vált ki bennük. Ahogy Magyarországon is mindenhol vegzálta a sajtó Vona GÁbort és a legkedveltebb ellenzéki politikus volt tizenévig. Még visszavonulva is neki van Orbánt után a legtöbb lájkolója facebook-on (Jakab Péter mellett, de ő meglovagolta a Vona által 10 évig épitett vonalat és sztem ezért lájkolták be sokan).

2023. jan. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
75%

28, mesélsz kicsit az ottani helyzetről ?


Én soha nem adom fel a reményt, amit a bécsi döntésekkel egyszer már visszakaptunk, ti se adjátok fel. Egyszer fordulni fog a kocka. Ne hagyjátok, hogy kiűzzenek titeket a szlovákok az ősi magyar földről.


Sajnos Pozsonyból kiűzték a magyarokat, az országból nem fogják.

2023. jan. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
0%

#30 én 7 éve, évente kb 10000 km-t motorozom szerte Szlovákiában.

A haverokkal mindig magyarul beszélünk, soha nem volt még semmi gond, még csak csúnyán nézés sem, pedig a rendszám is magyar 😆

Általában a határtól távoli területeken ha vásárolunk valamit akkor angolul mondjuk, néha meg meglepődtünk amikor magyarul válaszol, viszonylag távol is a határtól, dehogy 50 kmre a határtól, már ritka hogy bárki tud magyarul.

2023. jan. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
68%

Orbánt kimonodottan kedvelik Európában az emberek, az összes külföldi cikk alatt pozitivak a kommentek, még a cseheknél is .


Ezzel szemben az átlagmagyarról hallottam már rossz véleményt. A 90-es években Ausztriában kiirták a boltban, h "Magyar, ne lopj".

2023. jan. 14. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!