Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Oroszország nem aggódik, hogy...

Oroszország nem aggódik, hogy a csecsenek majd a fejükre nőnek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most nagy a barátság, de nem valószínű, hogy ez mindig így lesz. Viszont míg az oroszok rohamosan fogynak, addig a csecseneknél népességrobbanás figyelhető meg. Nem hordoz ez magával némi veszélyt az Orosz Föderáció számára?

2023. jan. 17. 01:37
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván a sz-ros 1 milliós csecsen kisebbség a fejére nő egy 140 milliós országnak :D


Még ha meg is történik ez, akkor legfeljebb 200 év múlva, úgyhogy egyelőre nem egy akut probléma ez az oroszoknak :D

2023. jan. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hypno ***** válasza:
100%
Mire 110 millió orosz elfogy és a másfél millió csecsen a fejükre nő, az unokáid unokái is megöregszenek.
2023. jan. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy többségben lesznek, hanem hogy problémák lehetnek velük. A csecsenföldi háborúban így se bírtak velük, ha többen lesznek okozhatnak egyéb kellemetlenségeket.
2023. jan. 17. 08:58
 4/9 hypno ***** válasza:
100%

#3


Egyelőre betörték ölet mint a vadlovat.

Földig bombázták Groznijt és gyilkoltak az oroszok és most a csecsen vezető a legengedelmesebb kutyájuk.

2023. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4: "és most a csecsen vezető a legengedelmesebb kutyájuk."

Azt mondjuk észrevettem. De nem hiszem, hogy ez mindig így lesz, most se értem, hogy mirefel ez a nagy együttműködés. Aztán persze ha ismét egymás ellen fordulnának, akkor valószínűleg megint leverik őket, de lehetnek még velük problémák.

2023. jan. 17. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút problémaforrás, persze. Ha megérzik a gyengülés, vagy valamilyen ideológiai pálfordulás jelét, simán el tudom képzelni egy megint el akarnak majd szakadni.
2023. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Oroszországban rengeteg kisebbség él (több száz) és élt mindig is, de maga az ország is egy halom tagköztársaságból áll (Orosz FÖDERÁCIÓ ugyebár), amiknek jelentős része a kisebbségek saját tagköztársaságai. Ennyi év után nem hiszem, hogy ez lenne a legsürgetőbb problémájuk.
2023. jan. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Két orosz egy csecsen.
2023. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

#1

te tudod kik azok a csecsenek? a csecsenföld területe akkora mint bács kiskun, pest és fejér megye! ez kicsi? rohadt kicsi! és ez a kicsi terület verte le az orosz hadsereget 98 ban! a csecseneknél a mondások szerint nem egyszer kínoztak halálra elrabolt melegeket!

sőt mellékesen megemlíteném, az orosz rulett 5 üres, 1 golyó! a csecsen rulett tudod mi? 5 golyó, 1 üres!

azt hiszem ez elmondja mennyire 1 kemény vad nép! a csecsenek messze földön híresek!

2023. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!