Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nagy felzúdulást keltene az...

Nagy felzúdulást keltene az EU-ban ha a turbómagyarok vennék át a hatalmat Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tehát olyanok, akiknek a folyamatos trianonozás a lételemük. Ha átvennék a hatalmat Magyarországon, akkor ugye valószínűleg a határreviziós rögeszméik miatt azonnal összevesznének Szlovákiával, Ukrajnával, Romániával és Szerbiával. De vajon érdekelne ez Berlinben vagy Párizsban bárkit vagy csak legyintenének rá?

2023. jan. 19. 11:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Meglátjuk, ha a Mi Hazánk kormányra kerül.
2023. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig akárhányszor került szélsőjobb a hatalomba, mindig visszavettek és realisták lettek. Egész egyszerűen mással lehet választást nyerni és más az érdekük a hatalomban. Én már csak tudom, mert tapolcai vagyok és az országban az elsők között lett jobbikos polgármesterünk. Olyanokat beszéltek akkor, hogy most aztán kiírtják a kisebbséget, aztán most mi van? Eltűnedeznek a helyi foci csapat pénzei. Szó sincs itt magyarkodásról. Ugyanolyan lett, mint bármelyik korábbi fideszes polgármester.
2023. jan. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Ha egy ilyen kormány hatalomra kerülne, nyilván az első lépéseik között lenne az EU-ból, Natoból kilépés, és egy önellátó gazdaság kialakítása erős hadsereggel. Innentől kezdve az EU annyit tudna tenni, amit csinál pl Lukasenkával meg Erdogannal. Próbálnának ránk szankciókat kivetni gyengítés céljából.
2023. jan. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Molyember ***** válasza:
73%
Ha kilépnénk az EU-ból és a NATO-ból, akkor felesleges lenne szankciózni az országot, mert magunktól is beledöglenénk a következményekbe.
2023. jan. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Én ajánlom Angliát, ott is a turbóbritek vették át az uralmat nemrég, nézz rá, mi lett az eredménye, milyen állapotban vannak, jelen pillanatban.
2023. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4.

A NATO-ból kilépésbe még nem döglenénk bele, ráadásul valószínűleg rögtön be is lépnénk egy másik erős katonai szövetségbe :)

2023. jan. 19. 12:55
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

6: Milyen erős katonai szövetség van még a NATO-n kívül? Ez véletlenül a szakterületem, és hagy áruljam el neked, hogy egy sincs.


Nem azon megy a vita, hogyha Kína, oroszország, és mindenki más összefog, akkor veszít-e, hanem hogy vajon a lokális erők agyonverik-e őket, vagy meg kell várni ~2 hónapot amíg ide ér az amerikai flotta :D

2023. jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7.

[link]

Ott lenne a helyünk, mivel csak rájuk számíthatna a turbómagyar kormány a határrevizió támogatásában! :-p

2023. jan. 19. 13:34
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
8: Hát, legalább ebben nem feltétlen lennénk kirívóan haszontalanok, mint a NATO-ban, igaz is :D
2023. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

LESZ MÉG MOTOROS LESZ MÉG BOMBÁZÓS HONVÉD PÉCSVÁRHELYEN

TORDA SZEREDA TEMERIN SZABADKA VISSZATÉR A HÉTEN, ÉRTED ÉLÜNK DRÁGA HON VESSZEN VESSZEN TRIANON.

Ennyi,visszaszerezzük régi jussunk

2023. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!