Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Putyin nem csinál semmi...

Konteós kérdése:

Putyin nem csinál semmi érdemlegeset csak ül a dácsájában és cserélgeti a katonai vezetőket?

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Putyinról azt sem lehet tudni mikor hol van. nem hogy azt hogy mit csinál lehet ott bújkál az ágyad alatt
2023. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
basszus, tényleg itt van :( azt mondja holnap hozzád megy
2023. jan. 24. 18:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Téged akar megölni, most, hogy átküldtem neki a kérdésed.
2023. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Putyin egy háborús bűnös. Semmirevaló pszichopata.
2023. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%

Valószínűleg annyi Putyin imitátort használnak az oroszok, hogy már ők se tudják, melyik volt az eredeti.

Viccet félretéve, egy agg, számítógépet alap szinten sem kezelni tudó, 1980-as évekbe leragadt nagypapi az öreg. Annyit tud a világról és a háborúról, amennyit az igen emberei neki elmondanak. Valószínűleg naponta kapja a kiszínezett jelentéseket a frontról, vagy épp a hadiipartól, akik mindenféle nem létező wunderwaffék terveivel ámítják, épp mint Hitlert annak idején.

2023. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Mit kéne csinálnia? Hetven éves. Én ötven vagyok és alig vonszolom magam, nem hogy még csináljak valamit.
2023. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"Én ötven vagyok és alig vonszolom magam" wow!
2023. jan. 24. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
19:23: mit szívsz, amivel ennyire leamortizáltad magad?
2023. jan. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy politikus sem csinál semmi igazán érdemlegeset. Ha csinálna, már nem lennének politikusok.
2023. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!