Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok a kriptokról?

Mit gondoltok a kriptokról?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag a Tiktok meg az összes ilyen platform televan azzal, hogy kezdj el kriptokkal foglalkozni, mert rohadt sokat érnek meg 0 munkával lehet milliókat keresni csak kell egy bányászgép és nem kell mást csinálni csak mint Hawaiion koktélokat inni. Vagy napi 1-2 óra kriptó tőzsde és ugyanez (persze miután megtanultad az alapokat egy rohadt drága tanfolyamon).

Akik ezeket reklámozzák azok rendre arra hivatkoznak, hogy sok bank meg cég fektet ilyenekbe.

A cápák közöttben Soós Dávid volt aki egy kriptó tőzsdére kért 1 millió dollárt. Balogh Levente pl azt mondta erre, hogy a szélhámosságnak nagy piaca van.

Nektek mi a véleményetek erről?



2023. jan. 26. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Olyan, mint a biblia.
2023. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy valamit jegyezz meg! Ha valaki rájön egy új módszerre, amivel sok pénzt lehet keresni kevés munkával az nem fogja elárulni szinte senkinek!

Ezeken a kriptopápákon könnyesre röhögöm magam! Miért égeti le magát egy ország előtt a hülye tiktok videókban? Persze, puszta jószándékbol! Ő már gennyesre kereste magát és a bahamákat is unja... Sok mozigépész! :D

2023. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2023. jan. 26. 12:42
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Kb. 10 évvel ezelőtt hülyére kereshetted magad vele. Ma már sima ráfizetés.
2023. jan. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

A hozzáértők azt mondják, a Forex befektetők 80%-a veszteséggel száll ki. A Plus500 oldalán szépen ki is írták, hogy "Ennél a szolgáltatónál a lakossági befektetői számlák 79%-a pénzt veszít a CFD-kereskedés során.".

Namost ehhez a képest a crypto még volatilisebb tőzsdetípus. Nem egy olyan tanulmány jött már ki, ami igazolja, hogy bármilyen stratégiát használsz is, a nyerési esélyed pontosan akkora marad, mint ha pénzfeldobással játszanál. Magyarul, vagy nyersz, vagy nem, de ez teljesen kiszámíthatatlan.

Ráadásul a legtöbb ilyen tanfolyam nem foglalkozik a dolog pszichológiai részével, azzal, hogy aki mondjuk nyer egyszer-kétszer egymás után egy nagyobb összeget, az sok esetben azt hiszi, hogy a harmadiknál is nyerni fog, és persze annak rendje módja szerint veszít. Vagy épp fordítva, a többszörös vesztes széria után úgy érzi, hogy innen már csak nyerni lehet, de persze, hogy nem nyer, vagy ha nyer is, jellemzően sokkal kevesebbet, mint amennyit befektetett.


Azt pedig pláne felejtsd el, hogy napi 1-2 óra munkával milliomos leszel, főleg nem crypto-val. Devizatőzsdével, árutőzsdével esetleg meg tudod azt csinálni, hogy napi néhány órával egy tisztességes keresetre teszel szert, de ahhoz kell tudás, érzék, és nagyon észnél kell lenni.

2023. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, intha közöm lenne hozzá, de érdekelne, mi a franc lepontozni valót talált valaki #5-ben?
2023. jan. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kripto? Nem értem. Mármint a valós mögöttes értékét, nekem amolyan belemagyarázottnak tűnik. A részvény mögöttes értékét értem, a pénz mögöttes értékét is. De beszélhetünk egyéb árutőzsdei dolgokról is.

Hiába olvastam utána több forrásból is, nekem fedezet nélküli bizalompontnak tűnik csak. Olyn valami ami egy időszakban nagyon felértékelődött (valamiért), utána csak a hype tartja fent. De a mögöttes értékében én nem hiszek, nem értem. Múló pénzcsináló divatnak tűnik. Inkább a rulettet választanám, ott hamrabb kiderül hogy szerencsés voltam-e.

2023. febr. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt van egy tökéletes összefoglalója a kripto-sztorinak: [link]


Jelenleg sajna itt tartunk.

2023. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!