Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok nem akarnak már...

Az oroszok nem akarnak már eredményeket látni? Mit szólnak hozzá, hogy ilyen lassan halad a különleges katonai hadművelet?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék eredményeket látni, pedig nem is vagyok orosz.

2023. febr. 8. 20:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Vannak eredmények. Veszteségi eredmények.
2023. febr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

De mi az eredmény? Egyáltalán mire játszik Oroszország? Mire játszik a nyugat?


Mert ha ezekre válaszolsz akkor tudnánk eredményekről vagy azoknak a hiányáról beszélni.

2023. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2%

Jó hirem van, a nyár végére a Krim oroszmentesitve lesz. Ki lesznek füstölve az orosz orkok.

ÉS végre ki lesz elégitve az erednményvágyad... láthatsz sok koporsóban hazatoloncolt megszállót, és egy megroppant orosz diktatúrát. Végignézheted szeretett putyinod agóniáját, remélem kinkeserves megdöglését.

Vár még, max fél év.

2023. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

ma 21:16

De ennek így mi értelme van? Mert lehetsz te nyugat/ukrán barát vagy mit tudom én mi, de mi értelme van ennyire végletesen a valóságot egyáltalán nem figyelembe véve nézni a dolgokat?

Annak sincs sok esélye, hogy a Dnyeper folyót az ukránok át tudják még egyszer lépni, annak meg, hogy így lesz vége és főleg fél éven belül semmi esélye sincs.

2023. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Dzsonszi ***** válasza:
72%

#3 Milyen híroldalt kell olvasni ahhoz, hogy ilyen butaságokat írjon valaki?

Egyébként meg ha néznéd a valós állását a háborúnak, akkor nem pont most írnál ilyet, mikor sorra foglalják el a településeket az oroszok.

2023. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#5: Az oroszok alig haladnak valamit, de legalább már nem vesztenek területeket mint tavaly.
2023. febr. 8. 21:51
 7/22 Dzsonszi ***** válasza:
73%
#6 Akkor nézzél rá Bahmut környékére. Lassan az összes környező település orosz kézre kerül Bahmutot és Szeverszket teljesen bekerítve, ahol már így is ukránok tízezrei haltak meg. És nyugati hírforrások szeirnt 200 ezer orosz katona vár a Hrakiv megye melletti határnál, és már a nyugat is biztosra véli, hogy nemsokára egy újabb offenzíva fog megindulni. Valószínűleg megvárják, hogy befagyjon a talaj, ami mostanában aktuális mert a héten kezdődtek mínuszok azon a területen. És mivel a háború évfordulója következik Putyinéknak fel is kell mutatni valamit, szóval egyre erőtljesebb orosz előrevonulás várható.
2023. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21%

Nem halad lassan!

Pontosan úgy halad ahogyan azt Putyinék előre eltervezték.

2023. febr. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Jeffrey Spender ***** válasza:
Az elmúlt 8 évben Donyeckben annyi lövészárkot, rókalyukat, erődöt, és bunkert húztak fel, mint az I. világháborúban, ezeket kerül ennyi időbe felszámolni.
2023. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
9, ha ott áttörnek, utána már mennek simán, mint kés a vajban? Férjem ezt mondja, én nem értek ehhez.
2023. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!