Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Aggodalomra ad okot, hogy sok...

Aggodalomra ad okot, hogy sok NATO-állam fegyvereket szállít Ukrajnának?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, de a legnagyobb aggodalom maga a háború.
2023. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt szerettem volna sejtetni, hogy kirobbanhat-e emiatt egy borzasztó (világ-) háború. Én aggódom.
2023. febr. 20. 14:42
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Igen, sajnos de remélem azért nem lesz.
2023. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Az adna aggodalomra okot, ha nem szállítanának, és Záhony orosz-magyar határátkelő lenne. Mindenki érdeke, hogy legyen köztünk és Oroszország közt valami, és ez a valami Ukrajna.
2023. febr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Én egy új Szovjet Únió miatt jobban aggódom, örülök, hogy itt van a NATO.
2023. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, inkább hálás vagyok, amiért próbálják megakadályozni, hogy ismételten a szovjetek uralkodjanak felettünk.
2023. febr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha fidesz-tálib retardjobber vagy, akkor minden aggodalomra adhat okot - az ő szemüvegükön át ez a világ maga pokol, mindenhol, minden pillanatban veszélyek leselkednek rájuk, sorosok, klauszsvábok, merkelek, olafsolcok, ursulák, zsidók, gyíkemberek, szabadkőművesek, migráncsok, bzik, lipsik, fészbuk, grétríszet, stbstbstb.


Én nem aggódom.

2023. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%
Az eszkaláció lehetőségét ez megnöveli sajnos. De vélhetően a beígért fegyverek száma olyan kevés, hogy nem lépi át még a vörös vonalat az oroszoknál.
2023. febr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
A legjobb az lenne, ha nem lenne háború. De ha már van, akkor számomra megnyugtató, hogy nem engedik terjeszkedni az oroszokat. Rövid távon lehet, hogy biztonságosabbnak tűnik nem segíteni Ukrajnának, hosszabb távon viszont senkinek ne legyenek illúziói, Oroszországgal még problémák lennének.
2023. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az új cseh köztársasági elnök Petr PAVEL (egykori tisztségviselő a NATO-ban) nem vetette el az események rosszabbra fordulását, de bízik a józan észben (szóban és írásban értem a cseh nyelvet).
2023. febr. 20. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!