Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van Görögországban évek...

Miért van Görögországban évek óta folyamatosan válság?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Populizmus, korrupció miatt.


Nem bonyolult ez…

2023. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Milyen válságra gondolsz?
2023. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Minden évben lent vagyok Görögországban, most már több görögöt is van szerencsém ismerni, de én sem tudok semmilyen görög válságról sem.

Milyen válságra gondolsz?

2023. febr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Magyarországon is évek óta válság van, de az utakon méregdrága autók mászkálnak, a az autók száma rekord magasságokban van, folyamatosan lakóparkokat építenek, és el is adják a házakat, az útépítések úgy-ahogy haladnak. Munkanélküliség rekord alacsony. A bevásárlóközpontok fizetés előtt is tele vannak. Gyárak gyár hátán.
2023. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azzal nem értek egyet, hogy a munkanélküliség rekord alacsony lenne... Nézz körül inkább és ne csak fővárosunkat nézd. Én nem merek felmondani, mert egyszerűen nincs más lehetőségem, 1 évig voltam munkanélküli (csak alkalmi munkáim akadtak azidő alatt, amire csak lehetőségem volt, megragadtam). Kerestem munkát ezerrel, de egyszerűen annyi jelentkező van arra a kevés álláshirdetésre, hogy ismeretség nélkül szinte lehetetlen boldogulni. Nem csak velem volt ez így, jelenleg is ismerek olyanokat, akik a munkanélküliséggel küzdenek.
2023. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahol én lakom, Fejér vm-ben, mindenhova vendégmunkásokat hoznak, mert nincs munkaerő. Persze elhiszem, ha rosszabb megyékből írnak.
2023. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy vendégmunkásokat azért hívnak, mert nincs itthon munkaerő. Csupán ők nem "panaszkodnak", hogy kevés a fizetés, sőt, ők még örülnek is neki, mert ahol ők élnek, még kevesebbet keresnének. Lecserélik a magyar munkásokat, hogy minél kevesebet kelljen fizetniük. Van Fejér vármegyéből ismerősöm, ők is tapasztalták, hogy nehéz, szinte lehetetlen arra is munkát találni ismeretség nélkül, pedig Székesfehérváron laknak, nem egy kis eldugott faluban. Sokan egyszerűen nem látják ezt, amíg nem tapasztalják.
2023. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár szerintem már egy csomóan kimentek külföldre, mert itthon ha találsz is munkát, abból nem lehet megélni. Emiatt lehet, hogy már nincs annyi munkanélküli itthon. De még így is vannak bőven, nem tudom honnan tájékozódsz, de tuti nincs kinyitva rendesen a szemed.:)
2023. aug. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!