Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Del-Afrika életszínvonala...

Del-Afrika életszínvonala csökkent az apartheid rendszer bukását után?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 15. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2023. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, főleg a közbiztonság drasztikus mértékben.
2023. ápr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%

Nem, a rasszista narratívával szemben épp, hogy javult:


[link]


Részben épp azért bukott meg az apartheid, mert az 1980-as években gazdasági válságba kerültek.

2023. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Dél-Afrika az apartheid alatt Afrika leggazdagabb országa volt, leginkább azért, mert civilizált emberek irányították. Amikor a négerek átvették az uralmat, elkezdett ugyanolyan leprateleppé válni, mint az összes többi afrikai ország, még a gyémántbányák ellenére is.
2023. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

ma 11:17


Én vagyok a hülye, hogy próbálok tényszerű lenni, le is lettem pontozva azonnal :D

2023. ápr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Jujo23😃. Volt már egy ilyen kerdés régebben, ott is beégtél ezzel. A világ legrosszabb közbiztonságú országa lett mostanra. Minden, ami ott van és még működik, azt a fehér, búr telepesek, majd a leszármazottaik hozták létre. A mostani fekete lakosság maximum működteti ezeket még egy darabig. Amúgy meg ezeket az adatokat szinte 1000%,hogy meghamísították. Hogy vallhatná be azt bárki is, a mai PC világban, meg a blm őrület korában, hogy fehér ember nélkül semmi nem megy?

Egyedül ázsia egyes részei életképesek a fehér technológia nélkül, a világ többi része csak vegetálna. Minden alapelvet a fehérek fektettek le!

2023. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!