Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Számodra is rendkívül ellensze...

Számodra is rendkívül ellenszenves az ukrán- és háborúpártiak hozzáállása?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f46uZvqIRyA

Itt egy videó az egybites, cinikus hozzáállásukról. Eszement hazugságokkal magyarázzák a háború folytatását, mint hogy Oroszország el akarja foglalni Ukrajnát, aztán egész Európát, aztán az USA-t stb. (Épp nincs jobb dolga ennél.) Vagy letagadják, hogy Ukrajna területeinek nagy része más országoké volt, nem ukránok élnek ott, vagyis a haza megvédéséről szó sem lehet. Jellemző, hogy a Krímet is ősi ukrán területnek mondják. Amúgy Ukrajna nem közeledhetne a NATO-hoz a nemzetközi megállapodások szerint. Ezekért a hazugságokért pedig hulljanak csak a katonák, már félmillió halott van, lehet még 1 millió vagy még több. Ahelyett hogy békét kötnének, és Ukrajna minimális területveszteségekkel megúszná. Ukrajna amúgy is szélsőséges, banderista ország, ahol üldözik a kisebbségeket.



2023. máj. 5. 12:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%
Egyet értek, de ennek a "kérdésnek" így a provokáláson kívül semmi célja.
2023. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%

Elég ellenszenves a szovjet, és háborúpártiak hozzáállása, hiszen a szovjetúnió egyértelműen el akar(ta)ja foglalni ukrajnát,és fenyegeti európát, és az emberi civilizációt.


Szerencse, hogy olyan balf45z tolvaj csürhe alkotja a szovjetúniót, ostoba barmok által vezetve, hogy még egy nagyságrendekkel kisebb, gyengébb országot sem tudnak elfoglalni.

2023. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Kb minden mondat hülyeség a kérdésben. Szerintem jelentem, mert ez csak kitaláció :)
2023. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
51%

Én egyetlen egyszerű ok miatt vagyok "ukrán- és háborúpárti":


USA uralom alatt buli az élet, orosz uralom alatt pedig szopás.


És azt szeretném, ha a gyerekem azt ehesse amit akar, Superman és Pókember történetei inspirálják, normális emberek vegyék körül, felnőttkorára pedig az lehessen ami akar.


Nempedig azt akarom, hogy csak krumpli és káposzta legyen, drogos pedofil maffiózók inspirálják, alkoholisták és gyerekverők vegyék körül, felnőttkorára pedig valami feketemunkás vagy bűnöző legyen belőle.


Az első víziót Amerikai érdekszféra garantálja, a másodikat orosz.

2023. máj. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
4, attól, hogy Ukrajna nem lép be a NATO-ba, még nem kerülünk orosz érdekszférába, életmódba... A kettőnek semmi köze egymáshoz. Amúgy külpolitikailag az USA a legtöbb bűnt, gyilkosságot követte el magasan a 2. vh óta, több mint 10 millió civilt ölt meg, nem tudom, hány háborúban, a nemzetközi jogokat lábbal tiporva.
2023. máj. 5. 12:31
 6/26 anonim ***** válasza:
8%
Igen, ahogy minden értelmes, tájékozott, gondolkodó ember számára.
2023. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

A katonák azért hullanak mert Putyin háborút indított.

Nézd én az oroszoknak nagyon sok mindenben igazat adok, a háború előtt inkább voltam az ő oldalukon, de ilyet nem csinálhatsz hogy lerohansz egy másik országot, ezt értsd már meg.

Kik halnak meg a háborúban? Főleg civilek, nekik mi közük van a nyelvtörvényhez, a politikusaik hülyeségéhez? Most egy nyelvtörvény ilyen megtorlást érdemel hogy rálősz rakétákat az átlag ember házára, elégeted, lelövöd őket, tömeggyilkosságokat követsz el? Ez lenne az "igazságos" elégtétel? Semmi nem legitimál ilyet, még az ukránok gusztustalan kisebbség politikája sem.

Én kérdeznék valamit, ha az ukránok a háború előtt tényleg orosz civileket gyilkoltak ahogy Putyin állítja, miért nem fordultak az ENSZ-hez? Ha ez tényleg megtörtént az ENSZ kivizsgálta volna és nyomást gyakorolt volna az ukránokra. Az ENSZ még Izraelt is cseszegeti egy csomószor, sőt az ukránokat is elítélte hogy a légelhárító ágyúkat direkt civilek közé rakják. Meg lehetett volna ezt békés úton is oldani, de Putyin hóditani akart és háborúzni, szóval had legyen már ő a felelős.

2023. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%

"Eszement hazugságokkal magyarázzák a háború folytatását, mint hogy Oroszország el akarja foglalni Ukrajnát"


Nézd már meg az oroszpárti magyar kommentelőket mit irogálnak.. :) sz.rrá támogatják Oroszországot, hogy foglalják el az egész országot és abban reménykednek a kis csököttek, hogy Kárpátalját nekünk adják, ahol kb 8-12% magyar él már csak...xD


"Ahelyett hogy békét kötnének, és Ukrajna minimális területveszteségekkel megúszná. Ukrajna amúgy is szélsőséges, banderista ország, ahol üldözik a kisebbségeket."


Szerintem 1920-ban pont ugyan ezt a mondatot mondhatta Csehszlovákia, Románia, meg Jugoszlávia is Magyarországra a Trianon teremben... :P xD xD

2023. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
7, főleg katonák halnak meg. Az oroszok nem ezt tervezték, gyorsan meg akarták dönteni a rezsimet, nem akartak nagy háborút. Ha az ukránok nem állnak ennyire ellen, sokkal kevesebb áldozat lenne. Az ENSZ semmit sem old meg, csak kiad egy nyilatkozatot...
2023. máj. 5. 12:43
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

9# És a katonák nem olyan civilek akiket besoroztak?

Mindegy mit tervezett Putyin, a háborút ő indította, ő a felelős a vérontásért.

2023. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!