Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért kellett megint ez a...

Miért kellett megint ez a művészetnek álcázott nyílt keresztényellenes provokáció?

Figyelt kérdés

[link]


Egyelőre olasz politikusok emeltek szót, de remélem hazánk is elítéli.


2023. máj. 8. 19:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
32%

#7 Előbb-utóbb a normális embereknek elegük lesz a deviánsok erőszakos fellépéséből és közbe fognak lépni...


#8 Mert a ratyik akkor mégis mire fel rendezik meg a Pride-t?Akkor nekik is kuss van, ha nekünk tűrnünk kell amit a kereszténységgel/keresztényekkel művelnek.

2023. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
23%

“"napjaink legüldözöttebb vallása, a kereszténység"



“ Én nem látom, hogy tömegével üldöznék Európában vagy Amerika déli és északi kontinensén a keresztény embereket”



Igaz nem én írtam hogy a legüldözöttebb, de aki írta, van benne igazság.


2022./ben 360 millió keresztényt üldöztek míg

2020.-ben 260 millió

2023. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%

10-es


Sajnos ált. így van ahogy írod, de nem csak a liberális vezette kultúrában igaz ez, hanem pont ugyan ez igaz a konzervatív vezette kultúrára is lásd. Magyarország, ahol a Fideszhez és konzervatív eszmékhez közelálló színházigazgatók nem engedik játszani vagy rendezni liberális vagy baloldali rendezőket/színészeket. Mind a 2 oldalon igaz amit írsz...

2023. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
52%

11-es


A kereszténységet a keresztényeket senki ne üldözi, ez egy önsajnáltató túlzó jobber duma, ahogy az sem teljesen igaz, hogy a meleg embereket üldöznék, legalább is Európában és Amerikai kontinensen...a Pride azért van, hogy tüntessenek az egyenlő jogokért, pl házasság, gyerek vállalás, hogy az utcán ne köpdössék vagy szóljanak be nekik, ha két nő vagy férfi kézen fogva mennek...

2023. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
8%
#14 Persze, mert a Pride az pont az egyenlő jogokról szól ugye? :D Felőlem álltathatod magad, már egyre kevesebb ember szimpatizál velük a világban.Eléggé túllőttek a célon az erőszakos fellépésükkel.A normális emberek a többség, nem ők.
2023. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
29%

Jézusról még azt sem tudjuk biztosan, hogy létezett-e, nincsenek erre kétséget kizáró bizonyítékok.

Azt meg aztán pláne nem tudjuk, hogy hetero volt-e, mert semmi ilyesmi nincs leírva a Bibliában, tehát lehetett akár b-zi is.

2023. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

“ Jézusról még azt sem tudjuk biztosan, hogy létezett-e, nincsenek erre kétséget kizáró bizonyítékok.”


“A hit pedig a reménylett dolgoknak valósága, és a nem látott dolgokról való meggyőződés.”

‭‭Zsidó levél‬ ‭11‬:‭1‬

2023. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
47%

15-ös Én voltam jó pár Priden-on van tapasztalatom, Ny-Európában a Pride inkább már buli és szórakozásról szól, Írországban Dublinban meg egy jó ok, hogy piálni lehessen... Bécsben leírhatatlan feelingje van, a buliról szól iszonyatosan sok emberrel, a Ring kis túlzással az eleje meg a vége majdnem összeért tavaly, más a mentalitás ott, pedig csak 250 km-re vannak kb. Budapesten viszont más a feelingje, olyan tüntetős vonulós gyorsan jussunk el A-ból B-be hallgassunk meg a felszólalókat, akik tipik magyar mentalitással arról meséltek a közönségnek, hogy milyen sérelmek, rossz élmények történtek velük, ezt pl. nem is értettem, búskomor hangulat keltést...tavalyi budapest pride-nak nagyon nem volt olyan laza bulizós Ny-Európai feelingje, de teljesen érthető ez, hisz itt keleten, tényleg az egyenlő bánásmód elfogadásért megy a vonulás és a "küzdelem".

Nem tusom, Budapesten az elmúlt 3-4 évben évről évre egyre többen vannak, kordonok ellentüntetők már szinte nincsenek is...tavaly az ellentüntetők már csak annyit tüntettek ,hogy a Magit hídon álltak és néztek minket, ahogy sétáltunk, se ordítás se hőzöngés se semmi nem volt, csendben néztek minket, azért ha így nézzük ebben is sokat "fejlődtünk"...


Külön sorba írom, hogy nyomatékosítsam, hogy a tangázós félemztelenkedős kirívó megjelenő embereket Budapesten én sem támogatom, a magyar társadalom nem azon a szinten van, hogy ezt befogadja és elfogadja, ami Bécsben pl. mindenki egy bohóckodásnak veszi és nem többnek, addig ez itthon még "túl sok", ezért sem helyeslem még idehaza ezt a "látványt".

2023. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
39%
#18: Szóval szívesen buzulsz szabadidődben?
2023. máj. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
36%

#18 "Külön sorba írom, hogy nyomatékosítsam, hogy a tangázós félemztelenkedős kirívó megjelenő embereket Budapesten én sem támogatom"


Remélhetőleg sikereket ér el a MHM és többet Pride sem lesz az országban.

2023. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!