Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az ukrán politikusok kezdenek...

Az ukrán politikusok kezdenek sokak lenni az európai országokban élő átlagembereknek?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Európa más részein szinte le sem sz@rják a háborút, csak nálunk lovagolják állandóan a témát.
2023. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Az átlagembereknek nem, csak a leg-leg-legalja fideszeseknek.
2023. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
YES!
2023. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem Orbánból inkább elege van az európai embereknek.
2023. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Az eu országokban élő átlagemberek szerintem le sem szarják az ukrán politikusokat. Csak a putyinimádó fidesztálibok pörögnek ezen egész nap.
2023. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Amíg a fősodratú médiából az jön, hogy milyen jó hogy az ukránok harcolnak az oroszok ellen addig kb. mindegy mit gondol az átlag EU álampolgár.


Majd esetleg az EU-s választások során jöhet ez elő mint téma, de én még erre se nagyon fogadnék, mert nagy az egyetértés hogy ez az egyetlen járható út, még akkor is ha ez az Ukrajna elnéptelenedésével és szétbombázásával jár. Csekély ár ez azért, hogy egyesek megszedjék magukat.

2023. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Ez is csak ugyanannak a megoldatlan válságnak a sokadik új dimenziója.
2023. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!