Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szoltok hozzá, hogy a...

Mit szoltok hozzá, hogy a nagy kemény prigozsinnak az orosz titkos szolgálat megfennyegette a családját és azért lepétt vissza moszkva ostromától? Csak ennyit tudsz Jegnyev?...

Figyelt kérdés

2023. jún. 26. 13:18
1 2
 1/14 hypno ***** válasza:
31%

Vagy igen, vagy nem.


Szerintem inkább nem.

Ez volt az előre megbeszélt forgatókönyv.

2023. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Mindig meglep, amikor emberek a foteljükből híreket olvasgatva azt hiszik, hogy a leghalványabb fogalmuk is lehet arról, hogy mi zajlik a nagyhatalmi politikai játszmák kulisszáiban...


Konkrétan még abban sem vagyok biztos, hogy tényleg visszalépett, és nem pedig valamilyen más alku áll a háttérben, vagy mondjuk a hullája nem ázik egy savval teli kádban valahol.

2023. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ablakon nem eshet ki mert még visszajönne az ajtón:)
2023. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Ez is lehetséges, de bármi más is.

Oroszország/Putyin már bebizonyította, hogy az emberiség söpredéke, minden tisztesség, becsületesség nélkül.

2023. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

Úgy gondolom, a világ titkosszolgálata jöhetne tanulni ide, magabiztos "tényközlőkhöz".

Amúgy még Prirozsin sem beszélt "Moszkva ostromáról". Amúgy, akinek megfenyegetik a családját, egyidejűleg ugyanazoktól nem kap nyilvános amnesztiát (más kérdés, mi lesz később, majd egyszer). Még sok amúgy van. De mindegy. E főokosokkal ezt nem lehet megbeszélni. Nem értik. Nem is akarják.

2023. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

MOST komolyan, szerintetek Putyin 25 ezer konvojban vonuló Wagnerest mennyi idő alatt rendezett volna le, mondjuk 4-5 bombázóval és 15 vadászrepülővel?? Kb pár óra...

Így vérontás nélkül " győzött", ami eleve biztos volt... ennyi.

2023. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

"Így vérontás nélkül " győzött""

A Wagner erői néhány óra leforgása alatt 5 orosz helikoptert lelőttek, egy tucat orosz katona meghalt. Önmagában az hatalmas presztízsveszteség az oroszoknak, hogy a saját országukban így le tudja kapkodni az égről a repülőit egy magánhadsereg. Valmilyen alku lehet a háttérben, mellesleg maga Prigozsin is azt mondta hogy hűséges Putyinhoz és szerinte az elnököt megtévesztik. Moszkvát nem akarta megostromolni, a legelső üzenetben is csak "igazságmenetet" hirdetett. Meneteltek is, aztán hazamentek. Prigozsinról kb egy napos az utolsó felvétel, nincs egy hete eltűnve hogy a halálhírét kelene kelteni.

Megértem hogy mindenki polgárháborút meg világvégét vizionált már, de közel sem volt akkora feszültség, mint amire itt egy-két felhasználó gondol.

2023. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

"Így vérontás nélkül " győzött", ami eleve biztos volt... ennyi."


Hát nem tudom. Kíváncsi vagyok, melyik ország vezetése engedné meg magának azt, hogy a saját tábornoka az ország ellen fordítja a seregét, és mindezt nyilvánosan büntetlenül hagyja. Ez igazán sehol nem férne bele, de egy olyan vezetőnek, akinek mindig az volt az imidzse, hogy vele senki nem b.szakodhat büntetlenül, mert annyira kemény és határozott, egyenesen döbbenet.


Prigozsin vagy fél-egy napon keresztül menetelt a seregével Oroszországban anélkül, hogy komolyabb lépést tettek volna ellene, miközben ennél durvább vörös vonalat én elképzelni sem tudok hirtelen. Nem az az érdekes, hogy nem győzték le, hanem az, hogy nem csináltak vele érdemben semmit sem. Aztán a végén meg kiegyeztek azzal, hogy minden meg van bocsátva. Én egy ilyet elképzelni sem tudtam volna.

2023. jún. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

8#"saját tábornoka".

Na innentől már bukta, amít írsz, akkor ezek szerint fingod sincs, hogy ott ki kivel van.

2023. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

"Na innentől már bukta, amít írsz, akkor ezek szerint fingod sincs, hogy ott ki kivel van."


Nem, csak neked így kényelmesebb, mert ha invalidálod a személyemet, akkor nem kell fontolóra venned, amit írtam. Amúgy nincs is igazad, mert tudom, ki volt Prigozsin, de attól, hogy magánhadsereget vezetett, attól még a saját "gazdája" ellen indult. Ilyet büntetlenül hagyni nonszensz, és marhára nem győzelem.

2023. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!