Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha konzervatív fordulat,...

Ha konzervatív fordulat, győzelem lesz az USA-ban és az EU-ban a közeljövőben , akkor világszerte újra minden normálissá fog válni ? A migránsokkal mit kezdenének Európában?

Figyelt kérdés

Most láttam hogy megint utca harc volt Párizsban. Az ilyenekből már mindenkinek elege van. Jó lenne ha újra normalis lenne Európa, látszik hogy nem tudják normálisan irányítani. Európában az ekkora szintű multikulturalizmus sose fog működni.


Valahol olvastam, vagy youtubeon láttam, sőt tapasztalatból is mondom hogy a fiatalok körében jobb oldaliság (normális konzervativizmus) kezd elterjedni.

Iskolában is érzem hogy a bal oldali divatok kezdenek kihalni, sőt, én (melegkent) is ki vagyok már a sok BLM rasszista k*rvákkal, túlságos lmbtq f*szsaggal is. Talán jobban viszonyulnának hozzánk ha mégsem történtek volna meg a radikális mozgalmak 2015-2020 körül a mai napig.


Szerintetek várhatunk jobb oldali fordulatot Európában nem sokára? Amerikában szerintem bidenék fix megbuknak és remélhetőleg Trump fog újra nyerni. Remélem kemény igazságszolgáltatás is lesz a valódi bűnösök felé.



2023. jún. 28. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges itt "konzervatív fordulatra" várni, vagy attól jelentős változásokat várni. 2015-17 között is volt itt Europában is, meg az USA-ban is egy konzervatív fordulat, nagyjából 2019-2020 környékén meg egy baloldali fordulat. Valószínűleg az elkövetkezendő években ismét konzervatív sikerek lesznek, aztán ismét a baloldal ül a nyeregbe. A demokráciákban ez általában így működik, az nagyon-nagyon ritka nyugaton, hogy ugyanaz a politikai párt vagy akár csak irányzat, ideológia egymás után 3-4 választást is behúz.
2023. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked ez a normális, hogy orbán oligarchái évi 25.000 millió forintos bevételeket csinálnak...
2023. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. Nem igazán vagyok fidesz szimpatizáns, de ez a ellenzék szerintem nem lenne képes kormányzásra.
2023. jún. 28. 16:55
 4/10 kürasszír ***** válasza:
86%

Kedves kérdező!


Nem lesz konzervatív fordulat, mert Európában egyetlen országban sincs konzervatív társadalmi többség, a konzervatívok aránya sehol sem több 30-35%-nál.


Ma Magyarországon a lakosság 18%-a vall csak igazi konzervatív nézeteket a tudományos értékkutatások szerint.


Az Adrián szexpartizó Borkai, vagy a 100 fős meleg gang bang orgiákra járó Szájer sem valódi konzervatívok.

2023. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hypno ***** válasza:
100%

Kamu a kérdés kérdező.

Túltoltad és kilóg a lóláb. Ezt még gyakorolnod kell.

2023. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Erre az egy lapra játszik orbán.Ha nem jön be akkor készülhetünk a huxitra.2 rossz választási lehetőség és csak orbán nyer mindkét esetben.
2023. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

“ Most láttam hogy megint utca harc volt Párizsban. ”


Pár

2023. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5. Nem fizett ki semmilyen korrupt millárdos hogy megírjam ezt a kérdést.


Ha jobban látnád, Európában és Amerikában a bal oldalt

vásárolták fel a korrupt millárdos globalisták.

2023. jún. 28. 17:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Párizsban 20, 50, 100, 150 és 200 éve is voltak utcai harcok, pedig a régi szép időben virágzott a “konzervatívizmus”
2023. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 "Nem igazán vagyok fidesz szimpatizáns, de ez a ellenzék szerintem nem lenne képes kormányzásra."

Hát, szerintem ész nélkül lopni, hazudni meg adót emelni az ellenzék is tudna, a fidesz "kormányzása" ugyanis kimerül ennyiben.

2023. jún. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!