Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy míg nemzeti beállítottságú szakértők (Földi László, Nógrádi, Georg Spötle, Horváth József) már 2015-ben megmondták, hogy a muszlim illegális bevándorlók nem fognak integrálódni...?

Figyelt kérdés

...Nem fognak integrálódni és csak idő kérdése hogy mikor robban a bomba.


Miközben a globalista liberálisok csak azt hajtogatták, hogy nincsen migráns probléma és az csak a MocskosOrbán agymenése hatalmának fenntartásához!


És most lásd Fraciaország, Belgium, Svájc meg ami még jön...

Vélemény?


2023. júl. 3. 15:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Én arra emlékszem, hogy tutibiztosra mondták, hogy már 3 éve nem is lenne szabad, hogy Európa létezzen.
2023. júl. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1


Linkeld be légyszíves!

2023. júl. 3. 15:06
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

"a globalista liberálisok csak azt hajtogatták, hogy nincsen migráns probléma és az csak a MocskosOrbán agymenése hatalmának fenntartásához"


Linkeld be légyszíves!

2023. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Azt, hogy aki "nemzethi" beállítottságú az nem sza*rik rá a magyar lakosság hetven százalékára.
2023. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Olyat is olvashattunk nagy megmondóemberektől, hogy 5 év múltán majd terrorista akciók lesznek Európában napi szinten, aztán itt vagyunk 8-9 év távlatában és ennek a jóslatnak a közelébe nem járunk.
2023. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

"És most lásd Fraciaország, Belgium, Svájc meg ami még jön..."


Mert mi van Belgiumban, meg Svájcban?


Franciaországban balhé van, az tény, de ehhez azért nem kellett ám óriási jóstehetség, pár évente ez kitör a franciáknál, ezt én is megmondtam volna, pedig nem vagyok nemzeti beállítottságú szakértő :D


Amúgy az említett urak nem szakértők, hanem szimpla fidesz-s-ggnyalók.

Ha anno 2015-ben a Rogán-Habony duó azt találja ki a migránsokkal riogatás helyett, hogy welcome refugees, most pont ugyanezen emberek istenítenék és helyeselnék a welcome refugees-t.

2023. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Annyiban igaz, hogy integrálódni nem fognak, hiszen egy teljesen más kultúra és értékrend. Olyan, mint nálunk a cigányok. Csak élősködnek a rendszeren.
2023. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

NEM NEMZETI! propagandista fideszbérenc!


A szaros fidesz nem egyelő a nemzettel, mivel csak a tanulatlan, agymosott, idióta tábora szavazott rá.

2023. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

"aztán itt vagyunk 8-9 év távlatában és ennek a jóslatnak a közelébe nem járunk."


Persze, mert lett helyette sok-sok egyedüli elkövető, ahol "terrorcselekményre utaló jeleket nem találtak", és akik bizonyíthatóan mentálisan instabilak voltak. :DDD

2023. júl. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

#3


Megkérdezném, hogy te úgy mégis hol élsz te szerencsétlen?

Hogy van bőr a pofádon ilyeneket belinkeltetni?


De tudod mit? Ha te nem tudsz linkelni majd én belinkelem a kérdező helyett azt amit te hiányolsz! De ez csak egy sok közül mert a globalisták kommunikációja 2015 óta erről szól!


https://www.youtube.com/watch?v=taZWxfCIPT8&t=90s


és akkor jöhet a te linked...

2023. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!