Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi történt, hogy orosz propaga...

Mi történt, hogy orosz propaganda elérte már a nyugati hírportálokat is?

Figyelt kérdés

Erre gondolok:


[link]


Az első képek tanúsága szerint az ukrán erők komoly veszteségeket szenvedtek.

Ismét június elejeihez hasonló felvételek érkeznek majd a térségből az elkövetkező napokban.



2023. júl. 27. 09:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
Nézd, valameddig lehet tagadni a valóságot, csak egy idő után már nem érdemes, a nyugati sajtó egy része azért próbál beszámolni a valódi történésekről is, nem csak az abszurd ukrán propagandát nyomja.
2023. júl. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne ez propaganda?
2023. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
12%
A portfolio régóta tolja az orosz vonalat is.
2023. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%

Milyen propaganda? A nyugati sajtó tele van azzal, hogy mennyire nem halad az ukrán előrenyomulás.


Propaganda éppen az lenne, ha eltagadnák a problémákat, ahogy az orosz propaganda teszi.

2023. júl. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%

Annyira szídják a nyugati "elnyomó" sajtót, aztán mindig kiderül, hogy bármelyik oldalhoz hozzájuthatsz. Ezzel szemben Oroszországban börtön jár ha ukrán sajtót vagy háborúelleneset olvasol, vagy főleg megosztasz.

Még háborúról sem szabad beszélni.


Hát nem kérdés hogy van nagyobb diktatúra-ruszkiknál, és én mégis inkább nyugatot választom ha lehet.

2023. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

#5


Nem tudom eldönteni, hogy ez irónia, tudatlanság vagy csak szándékos provokáció amit leírtál.

A nyugati sajtóba olyan cenzúra van, amihez foghatót én még nem láttam.

Sőt a nyugati világba, maga az életbe már olyan szabályok vannak, hogy nem mondhatod ki a véleményedet, ha nem egyezik azzal amit ők akarnak.

Ezért is írtam ki a kérdést, hogy mi történt hogy egy nyugati hírportál ilyen információt le mert írni.

De átolvastam a többi hírportált, már nyoma sincs ennek az információnak, mintha hirtelen egy másik univerzumba lévő ukrán ellentámadás lenne, minden a legnagyobb rendben van. Csak meglepődtem, hogy egy ilyen hír megjelenhet itt a sajtóba, hiszen ha valaki bármi olyat mond amit az orosz siker, azt rögtön propagandának szokták minősíteni.

2023. júl. 27. 11:43
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

6: akkor valójában nem olvasod a nyugati sajtót, mert hetek óta ír a nyugati sajtó az ukrán támadás sikertelenségéről


Pl. két héttel ezelőttről:


Why the Ukraine Counteroffensive Is Such Slow Going - WSJ

[link]



Brutális cenzúra az orosz sajtóban van, ahol az oroszok problémáiról tilos írni bármit.

2023. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
15%

7

Tehát ezt a WSJ-t kéne olvasni mert annyira elterjedt és ez a hivatalos nyugati sajtó?


Neked szerintem gyám kellene !

2023. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

#8


Egyetértek.

Én ha beírom a keresőbe, hogy orosz ukrán háború vagy felmegyek a legtöbbet olvasott netes hírportálokra akkor ezeket olvasom:


"Durva videó készült a fronton egy orosz alakulat lemészárlásáról"

"Putyin végleg kezd kifogyni a lehetőségekből Ukrajnában"

"Ukrán támadás indult Robotyne térségében, fokozódnak a harcok"

"Amerikai és orosz források szerint is megindulhatott a fronton egy nagyszabású ukrán áttörési kísérlet"


Stb stb

2023. júl. 27. 12:46
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
8: a Wall Street Journal a világ leghíresebb és legolvasottabb lapjainak egyike, hol élsz te, hogy nem hallottál róla?
2023. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!