Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton mennyire jellemző a...

Nyugaton mennyire jellemző a keveredés az őslakosok és a bevándorlók közt?

Figyelt kérdés
Nyilván vannak példák erre, amiket mediatizálnak, A bazi nagy francia lagzi is ezt a témát mutatja be, bár annak is van azért egy olyan oldala, hogy vicces meg röhögsz rajta, de azért valahol mégis elgondolkodtató mennyire átalakul a francia társadalom és a hagyományos nemzeti értékek kvázi nevetség tárgyává válnak. Németországban jártam többször, de őszintén szólva ritkán láttam, hogy egy német összeálljon egy harmadik világbeli bevándorlóval, más európaiakkal, lengyelekkel, oroszokkal, magyarokkal még van keveredés, de muszlimokkal nem igazán. És nem csak párkapcsolat, hanem baráti kör szintjén is eléggé elkülönülnek, így viszont borítékolható a párhuzamos társadalmak bebetonozódása.

2023. aug. 4. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Németországban én is tapasztaltam, (bajor részen),hogy vannak az echte német sörkertek.

Meg, vannak olyan helyek, ahova többnyire a muszlimok járnak.



Egy nyugat-európai nő, aki kvázi "csillagnak" képzelni magát,hogyan állna össze egy muszlimmal, amikor ők azért az eredeti nemi szerepekhez ragaszkodnak.

Bizony, még a törökök is.

2023. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hypno ***** válasza:
87%

Te kérdező!


Még mindíg ott tartasz, hogy egy vallást keversz rasszokkal meg népekkel?


Ha jön egy filippínó vendégmunkás, akkor szerinted az számít hogy távolkeleti, vagy hogy keresztény? Merthogy onnan jó eséllyel keresztények jönnének, mert a 112 milliós népesség 80 %-a római katolikus.


Vagy aki olajos bőrű az csakis moszlim lehet akkor is ha nem?

2023. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 Na igen, ilyenkor megfeledkeznek a bosnyákok és albánok létezéséről is. Akikkel amúgy Ausztia, Svájc is tele van. Mintha muszlim csak arab és csak nem európai lehetne.
2023. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azok jellemzően nem vallásosok annyira, mint a közel-keletiek.
2023. aug. 4. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire jellemző. Van néhány híres család, ahol keveredtek. Erdogan Atalay színész pl. félig török, félig német. Boris Beckernek valami afrikai származású felesége van. Helmut Kohl egyik fia török származású nővel házasodott, a másik koreaival. Gerhard Schrödernek koreai a neje (bár azt hiszem, nem élt Németországban, de majd utánanézek), Joschka Fischernek meg indiai.

Európai bevándorlókkal meg gyakori a keveredés. Ismertem több német-magyar embert, de a lengyelekkel, olaszokkal, spanyolokkal, stb. ugyanúgy vannak vegyes kapcsolatok. Angela Merkelnek az egyik nagyapja lengyel volt. Félig lengyel volt Klaus Kinski színész is.

2023. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, Joschka neje iráni származású, nem indiai.
2023. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!