Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szólsz ahhoz, hogy Svédors...

Mit szólsz ahhoz, hogy Svédországban alig van már vér a kórházakban, annyi a lövöldözés?

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 5. 18:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
83%

Ah, megtaláltam. A doki annyit mondott, hogy most volt 3 lövöldözés (nem kellene koránt égetni amúgy), és emiatt van most vérhiány egy adott csoportból hirtelen, de egyébként is probléma ez náluk.


Ezt ferdítette el egy konteos svéd oldal, majd arra hivatkozott az összes magyar. Érdekes módon a lövöldözést többször is említik a magyarok, miközben azt nem mondják, hogy az orvos megemlítette azt, hogy kevés a vérdonor, és a balesetek is vezethetnek ideiglenes hiányhoz. Ejnye-bejnye (ahogy említettem ez évek óta probléma náluk)

2023. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
81%
Ezt a konteos szar oldalt ne linkeld ide nekem, ha lehet. A vadhajtásoknál is rosszabb
2023. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
90%

Kár volt a honlapot linkelned :D

Elolvastam pár cikket, ez egy széljobber álhírekben fuldokló oldal. Semmire sem bizonyíték, csak annyit értél el, hogy 100%-ban biztos vagyok benne hogy nem igaz, hogy vérhiány van a menekültek miatt Svédországban.

2023. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kérdező a fideszes propaganda oldalakat kedveli mit keres itt?
2023. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
22: Mi itt a konteó? Tényekről beszélünk.
2023. aug. 5. 19:52
 26/33 anonim ***** válasza:
93%

Mi a konteo? Az oldal, amit linkeltél azzal van tele. Egyik cikkben azt akarják, hogy lehessen koránt égetni, mert az a vélemény nyilvánítás szabadsága szerintük. Na, mások szerint meg lövöldözni miatta.


;)


Egyébként szépen kiszínezték, hogy mit mondott valójában az orvos, a felét meg lehagyták. Így basznak titeket át a vadhajtásokon is. ;)

2023. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Chris88 ***** válasza:
90%
Alig van vér a te agyadban.
2023. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
83%

Mo n sincs túl sok.

Mikor a demens anyám tépte ki magából a plazma infúziót, akkor az orvos félrehívott és közölte, hogy ilyesmire nincsen kapacitása a kórhàznak....

És értessem meg egy demens beteggel hogy ne tépje ki magából a verplazma infúziót.

Közèpkor ba zdmeg.

Nem pszichiatert rendeleltek ki hozzá, nem gyógyszert adtak neki..hanem győzzem én meg egy ilyen tragédia közepette hogy...ne pocsékold már a vért.

2023. aug. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
88%

Még mindog hazug vagy, még mindig nem tudtál hiteles forrást ide tenni, csak azt az egyoldalu szennyet....


Hazudsz kérdező, egyszerűen csak hazudsz!

2023. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Hmm, ennyire fáj az igazság, nofene... Érzékeny lelkűek akkor továbbra is olvassanak csak Soros sajtót.
2023. aug. 8. 21:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!