Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért játssza egy fekete...

Miért játssza egy fekete színésznő Hófehérke szerepét? A WOKE őrület újabb provokációja?

Figyelt kérdés

Nem rég még azért kapta a Disney a kritikát, mert a „A kis hableányt” egy fekete csaj játssza.

Most pedig bejelentik, hogy a Hófehérkében is fekete lesz a főszereplő.

Nem vagyok rasszista, a színésznővel egyáltalán nem lenne bajom… csinos meg minden. De azért basszus. Komolyan hófehérke? :D


Ilyeneket nyilatkozik az új hópihe:

„a filmet politikailag korrekt módon frissíteni kell, és az eredetit elavultnak nevezte.”


Ugye törpék is vannak az eredeti műben… na az újban lehet nem lesznek „a kisnövésű emberek közösségeivel is konzultálnak a film készítése közben”


Az eredeti Hófehérke és a hét törpe rendezőjének fia szerint szégyen, amit a cég művel:

„Egyre újabb woke dolgokat találnak ki, amikkel én egyáltalán nem tudok azonosulni, sőt, egyenesen sértőnek találom, amit néhány klasszikus rajzfilmmel csinálnak." – tette hozzá. "Egyáltalán nem tisztelik azt, amit apám és Walt csinált, szerintem mindketten forognának a sírjukban, ha látnák, mit műveltek az alkotásaikkal."”



2023. aug. 22. 14:33
A kérdező szavazást indított:
Igen. Egyértelmű WOKE provokáció, ami elítélendő.
Nincs ezzel baj. Szükség van WOKE ideólógia mentén újraalkotni a klasszikus műveket.
23 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
A változatosság gyönyörködtet. Legközelebb férfi lesz aztán meg talán már egy állat
2023. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem fekete a csaj, hanem latin.

Nem kell nézni. Én ezt teszem. Te meg én mint nézők, mint közönség, ezzel tudjuk kinyilvánítani nem tetszésünket. Nem nézzük, nem posztolunk róla, nem kattintunk rá a róla szóló cikkekre, nem vesszük meg a hozzá kiadott árukat.

2023. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%

Tudod mit jelent a WOKE?


"tudatában van a fontos társadalmi tényeknek és kérdéseknek, és aktívan figyelemmel kíséri azokat (különösen a faji és társadalmi igazságosság kérdéseit);"


Szóval ezzel a kérdéseddel te magad vagy a legnagyobb WOKE-ista.

2023. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

az egész elő szereplős remake-eket nem szeretem. nem lattam belőlé egyet sem, bar az is igaz, hogy felnőtt férfiként nem is en vagyok a cél csoport


amugy nem neger lesz a foszereplo, de igy sem feher a bore mint a ho :)

2023. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Valahol annyira irigylem azokat, akik ebben a recessziós, inflációbajnok időszakban is az életük legnagyobb problémája, hogy egy latin nő játssza el a Hófehérke főszerepét... Jól élünk na, nincs itt semmi probléma sem.
2023. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%

Nem azért hófehérke, mert a rassza fehér. Nem "árjafajocska" a címe.

Kimázolják a színésznőt fehérre és kész.


Vagy szerinted melyik színész lenne alkalmas?

2023. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert ében fekete:D

Szőkének kellene tán?

2023. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

[link]


Kérdező, ez a nő hol fekete neked? Színtévesztéssel szívesen várnak a szemészeten.

2023. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%
#8 Fideszestől várod, hogy felismerje az alap színeket? Túl sokat kérsz...
2023. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a Disney helyében emeltem volna a tétet, és egy igazi eredeti fekete-afrikai színésznőt választottam volna, akinek szó szerint fekete a bőre, mint Nyakim Gatwech.
2023. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!