Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Pontosan mit írtak Hitlerről...

Pintér László kérdése:

Pontosan mit írtak Hitlerről a Time magazinban 1938-ban? Hogy szólt a cikk?

Figyelt kérdés
Valószínűleg Én vagyok a suta, vagy csak még reggel van, de nem találom meg a cikket, csak ilyen összefoglalókat róla. Képek között sem nagyon lelem a magazinnak az arról a lapjáról készült képet.
2023. szept. 17. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2023. szept. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt találtam Én is. De ez egy 7 oldalnyi szöveg. Ezt írták a Time magazinba? Én úgy képzeltem el, hogy volt a magazin amit az átlag Ember az újságárustól vett majd volt benne mondjuk fél oldal vagy 1 oldal Hitlerről, de az oldal egy részét képek tették ki. Ilyen hosszú cikket írtak Róla? Ez az egész volt az eredeti megjelent szöveg? Amúgy köszönöm szépen!
2023. szept. 17. 11:46
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] Churchillről ez volt a Time magazinban megjelent cikk? Mert ha igen, valami ilyesminek képzeltem el Hitlerről is.
2023. szept. 17. 12:13
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] Akkor ez volt Hitler?
2023. szept. 17. 12:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, nem.. :D 1938-ban nehezen írhattak volna 45-ről.
2023. szept. 17. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!