Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Liberálisok!Mi a véleményetek...

Liberálisok!Mi a véleményetek arról, hogy a svéd miniszterelnök elmondta, hogy a bevándorlók integrációja sikertelen???

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 22:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
41%
Szomorú dolog
2023. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Előre is látható volt!
2023. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagyok liberális, viszont van véleményem. Rólad. És nem hízelgő.
2023. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Igen?


És mit tudtál meg egyetlen kérdés alapján?

Ami egy véleménykérés egy világban történt dologról, de nem baj.

2023. szept. 28. 22:59
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
#4 Megtudta, hogy te nem vagy a "liberális" csapat tagja és ez neki elég. Innentől mondhatsz bármit az máris róóósz. Majd jön, hogy fasiszta vagy meg homofób és persze putyinbérenc stb.
2023. szept. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
leszarom mi megy svédországban
2023. szept. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%

Az, hogy ez felháborító!


Én magam fogom bebizonyítani, itt Magyarországon, hogy elmegyek valódi, konzervatív cigányokhoz, falura, és bebizonyítom, hogy együtt lehet élni velük. Sőt, integrálom is őket.


Igaz, magyarul beszélnek, és régebbóta laknak Magyarországon, ezért kicsit könnyebb lesz a dolog, de akkor is, ha másnak nem megy, én megcsinálom, odamegyek cigányokhoz, és csapatok velük egy kis berugós bulit. És nem kellenek a csicska tv-sek, meg a pénzelt gazdagok, én ezt magamnak bizonyítom be, telefont sem viszek magammal, egyedül megyek, pénzt sem viszek. Egyedül is tud ott boldogulni az ember, hiszen a cigányok segítőkészek, és barátságosak.


Azt is tudom, hogy van ott egy hagyomány, mint az eszkimóknál, hogy a pasi, odaadja egy éjszakára az asszonyt, ez amúgy barátság náluk. Én ezt nem fogom visszautasítani. Ahogy a bulit se.

2023. szept. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%
Ha ez nem jön össze, akkor azt sem értem minek engednek délieket egyáltalán be európába.
2023. szept. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

Bolond ez a svéd, mikor sikeresen integráltak a társadalmukba egy csomó dologtalan csavargót, ingyenélőt, potenciális bűnözőt, meg szélsőségesen fanatikus muzulmánt, vagy a rosseb tudja, muszlimot.

Aki kobrakígyót melenget a keblén, az meg is érdemli, ha olyan ostoba.

Most mi a nyavalyát sír, ezt akarták, vagy nem?

2023. szept. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Dongaben ***** válasza:
75%

Szintén nem vagyok liberális. ( Bocs érte.)

Valójában, ez már évekkel ezelőtt látszott, ahogy meredeken elindult felfelé a bűnesetek, gyilkosságok száma Svédországban. ( Unokatestvérem 15 évig élt Stockholmban, és múlt évben hazaköltözött. Tőle az infó.) A mostani helyzetről pedig már nem csak az itt "szennylap"-nak nevezett médiákban olvashatni, hanem a komoly lapokban is. Most látszik igazán, hogy erősen "kozmetikázott" képet mutattak korábban a svédek.

2023. szept. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!