Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Svédország tényleg olyan...

Svédország tényleg olyan rossz ország teljesen tönkreteszi a liberális politikai vezetés, milyen Svédországban élni? Miért nem szereti a kormány ennyire Svédországot?

Figyelt kérdés
Kormány teljesen utálja Svédországot úgy látom még a NATO csatlakozás sem akarja, tényleg olyan rossz ott élni, milyen Svédországban élni?
2023. okt. 1. 09:57
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
16%

Egy másik hasonló kérdésnél már leírtam. Egy svéd rendőrparancsnok ismerős elmondta, hogy közel 20ezer ember vár kitoloncolásra, de egyszerűen nem tudják végrehajtani, mert se ember nincs, se az emberek nincsenek meg (neveket váltanak, eltűnnek a no go zónákban). Ez a 20ezer az, akire már hivatalos végzés van, hogy ki kell toloncolni. A nagyvárosok bizonyos részeit már bandák uralják. Sok a nemi erőszak, a robbantás, a lövöldözés. A fiatal rendőrök, akik még tudtak állást váltani, azok leszereltek, az idősebbek pedig beragadtak, nagyon elöregedett az állomány. Jelentkezni pedig senki nem jelentkezik a növekvő agresszió miatt rendőrnek.


Rákérdeztem, hogy mit ért az alatt, hogy nem fog létezni ebben a formában. Azt mondta, hogy szerinte szét fog szakadni az ország. A svédek nagyrésze már így is elköltözött a nagyvárosokból vidékre.


Kérdeztem, hogy miért nem tesznek ellene. A válasz az volt, hogy aki felemeli a szavát a migráció ellen, vagy ha csak egyáltalán kérdéseket tesz fel ilyen témában, fegyelmire küldik, rosszabb esetben kirúgják, függetlenül attól, hogy közrendőr vagy parancsnok.

2023. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
90%

"Miért nyomod a bullshitet?"


[link]


Szal miért is nyomod a bullshitet?

2023. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
78%
Kezdem unni az olyan haladó érveket, miszerint Svédországban jó élni, mert sok pénzük van. Oké, de akkor mi a túróért lövöldözik egymást, ha ott az ég világon semmi, de semmi probléma nincs?
2023. okt. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
92%

23

Mert nem mondhatják, ki hogy a migrik nem svédek, akkor bedől a hazugság gyár !

2023. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
72%

23.


Igen, én is imádom ezt.

Naponta robbantanak, kézi gránátot dobálnak?


Nem téma, hát attól még jó az életszínvonal 🤣🤣🤣🤣


És nem veszik magukat észre 🤣🤣🤣

2023. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
6%

25


Elképzelem magam: számolom a sok pénzemet Svédországban, közben az ablakból nézem a lángoló autókat, és a robbantásokat. Vacsora közben hallgatom a lövöldözéseket. Közben baromira elégedett vagyok, mert sok pénzem van :D

2023. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
65%

25

És milyen a halálszinvonal?

2023. okt. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
30%

26.


Közben a TV-ben megy a gender workshop. 🤣🤣🤣

2023. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
35%
Svédország egy elrettentő példa arra,hogy mi történik akkor, ha hagyják tombolni a liberalizmust.
2023. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
58%

Érdekes módon mégsem onnan ideköltöznek, hanem inkább innen oda.


Én orvosházaspárt ismerek, akik kint vannak már jó pár éve, és eszük ágában sincs ide visszajönni. Bűnözés van ott is, ahogy itt is, de csak a fideszpropaganda mondja, hogy élhetetlen az ország.

2023. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!