Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek az izraeli...

Mi a véleményetek az izraeli palesztin háborúról,ki/mi a hibás, es mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2023. okt. 30. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ja, jó kérdés, legyen aki megválaszolja.
2023. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem lesz jó megoldás, ez egy csapda. Mindkét oldalon alapigazságok vannak és alapbűnök a másikkal szemben. Ha Izraelt nézem, megértem őket, főleg a 20. század után és igazuk van, ha Palesztinát nézem, őket is megértem, én az értelmetlen halállal nem tudok mit kezdeni, egyik oldalon sem.
2023. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy ezek a vallási és származási alapú harcok mélyebben gyökereznek, minthogy egy egyszerű magunkfajta megértse és elfogadja. Valószínűleg nem is lesz rá soha megoldás, amíg lehetőségük lesz lőni egymást, addig lőni is fogják.
2023. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A Hamasz. Hisz az izraeli áldozatokat közvetlenük ők gyilkolták meg, a palesztin áldozatok haláláért pedig közvetve felelősek azáltal, hogy szándékosan ellentámadást provokáltak ki Izraeltől, ráadásul a palesztin civileket használták pajzsként ahol csak tudták.
2023. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is a hamaszt tartom felelősnek. A két állam megoldást eddig mindig a szélsőséges muzulmán fél vetette el.
2023. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Egyik kutya másik eb. Mindkét oldalon vannak akkik megéremlik és szerencsétlen áldozatok is, akiknek csak az a bűnük, hogy rossz helyre születtek. Na ők szívnak a sok hülye miatt, akik egy alapvetően hitbéli dolog miatt ennyi aljasságra képesek.
2023. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A radikális iszlamizmus a hibás.
2023. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!