Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A klímaaktivisták komolyan...

A klímaaktivisták komolyan úgy gondolják, hogy gyermeteg, infantilis hülyeséggel elérnek bármit is?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sok, német nyelvterületről származó videót látok a nete, hogy egy magukat utolsó generáció-nak (Letzte Generation) nevező csoport tagjai leülnek a kereszteződésekbe és akadályozzák az autóforgalmat. Hatalmas verekedések, indulatok, cirkusz mindenhol.

Ja és mindegyiknek ilyen gyógyegér fejük van, tényleg "fullban nyomják a kretént". Én nem hiszem, hogy ezzel bármit is el lehetne érni, ez inkább csak gyerekes hiszti és hőbörgés. Nyilván ezek az emberek is részesülnek a motorizált társadalom javaiból, hiszen a mellényeik, ruháik sem házi készítésűek otthon termesztett anyagokból pl.



2023. okt. 30. 14:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
35%
Szerencsére, van, aki nem kezeli le ennyivel a problémát, hogy fullba nyomják a kretént.
2023. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem igen, vannak ekkora elmebeteg idióták a világon. Akik őket pénzelik, na azok nem gondolják komolyan.
2023. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Azért, majd szóljatok légyszi, amikor legközelebb havat láttok Magyarországon.
2023. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
#3 Szokott lenni, március-április környékén.
2023. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%

Október végén 20 fok van tesó! Szerinted alaptalan a "hisztijük"?

Ideje lenne kimászni a barlangodból vagy legalább kiszellőztetni az ótvar szagot és értenéd egyből mi a problémájuk...

2023. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%

A klímaváltozás normális és természetes folyamat, ráadásul nem lineáris, hanem ciklikus. A naptevékenység ingadozása okozza, az emberi ráhatás elhanyagolható.

Egyébként tizenegynéhány éve is volt ilyen jó idő október végén.

2023. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha belegondolsz elértek sok jó dolgot: Pl még az unokáik is fizethetik majd a kártérítéseket, amiért rongálták a műtárgyakat, leöntötték a festményeket stb.
2023. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván komolyan gondolják, különben nem csinálnák. Viszont aki betonhoz ragasztja a kezét, meg hasonló akciókkal szándékosan hergeli az embereket, az nyilván nem az eszéről híres. Ők annyit fognak fel, hogy fel kell hívni az emberek figyelmét egy problémára (ami mondjuk valós), de valahogy azt már nem, hogy az ilyen típusú akciókkal pont saját maguk és közvetve a képviselni kívánt ügyük ellen fordítják a közvéleményt.
2023. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
A válaszokat látva, komoly kétségeim vannak azzal kapcsolatban, hogy ki is nyomja "fullba a kretént".
2023. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem alaptalan a globális felmelegedés ellen tenni, csak nem így kéne!

Én nem hallottam eddig ilyenről, de szerintem csak ellene dolgoznak az ügynek, ami miatt csinálják. Belőlem is csak utálatot váltanának ki, és ha én kerülnék ilyen helyzetbe, és lenne 1-2 együttműködő sofőrtárs, akkor a fülüknél fogva rángatnám el onnan őket.

2023. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!